Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Anna Adámková
Astra Praha
1
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
1
Markéta Benešová
DHK Baník Most
1
Markéta Beranová
SHK Kunovice
1
Monika Blažeková
Sokol Vršovice
1
Lenka Eberlová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
1
Michaela Fischerová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Monika Hájková
Astra Praha
1
Petra Hečková
HC Milevsko
1
Eva Herzánová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Dominika Horníčková
DHC Slavia Praha jun.
1
Martina Hrdinová
TJ Sokol Karviná
1
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Veronika Irlbeková
DHC SVŠ Plzeň
1
Eva Jiranová
HC Plzeň
1
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
1
Lucie Kantůrková
DHK Baník Most
1
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
1
Martina Koppová
DHK Zora Olomouc jun.
1
Klára Kosinková
SHK Kunovice
1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
1
Kateřina Kozáková
HC Milevsko
1
Zuzana Kratinová
SK UP Olomouc
1
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Tereza Kuhnová
DHK Lokomotiva Liberec
1
Renata Kuchtová
Sokol Vršovice
1
Jana Kulíšková
Astra Praha
1
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc jun.
1
Michaela Kunclová
DHC SVŠ Plzeň
1
Kamila Latináková
Astra Praha
1
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
1
Eva Mancellari
DHC SVŠ Plzeň
1
Anna Martincová
SK UP Olomouc
1
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
1
Kateřina Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Veronika Metelková
1.HC Pardubice
1
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
1
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Michaela Navrátilová
DHC Slavia Praha jun.
1
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Slavia
22 : 31
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.