Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
7
Adéla Raková
DHC Slavia Praha
13
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
1
Adriana Remešová
DHK Zora Olomouc
1
Adriana Řehanová
TJ Jiskra Otrokovice
5
Agata Vyoralová
TJ Jiskra Otrokovice
3
Agáta Romanczinová
DHC Slavia Praha
2
Alena Zvonařová
DHK Zora Olomouc jun.
1
Alena Zelenková
Lokomotiva České Budějovice
7
Alena Stellnerová
Sokol Písek
7
Alica Gajová
TJ Jiskra Otrokovice
2
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
1
Andrea Očadlíková
HC Zlín juniorky
1
Andrea Smolná
1.HC Pardubice
1
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc jun.
1
Andrea Bernardová
DHC SVŠ Plzeň
6
Andrea Brablcová
HC Zlín
9
Andrea Königová
DHC Slavia Praha jun.
18
Aneta Honzárková
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Aneta Směšná
SK UP Olomouc
8
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
12
Anna Martincová
SK UP Olomouc
1
Anna Adámková
Astra Praha
1
Anna Černíková
Sokol Vršovice
4
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
6
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
1
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
1
Barbora Havlíčková
DHK Lokomotiva Liberec
5
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
5
Barbora Rašková
HSK Bánov-Vlčnov
5
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
6
Barbora Jalůvková
HC Zlín
6
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
7
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha jun.
9
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Dagmar Kalčíková
DHK Lokomotiva Liberec
9
Dana Němcová
HC Plzeň
2
Dana Mrkvičková
DHK Baník Most
2
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Slavia
22 : 31
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.