Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Michaela Salačová
Sokol Písek
22
Petra Růčková
HC Zlín
22
Lívia Kalaninová
Iuventa Michalovce
22
Adéla Raková
DHC Slavia Praha
21
Katarína Drobná
HK Štart Trenčín
21
Marta Krouská
Sokol Písek
20
Martina Košíková
HK DANLOG Partizánske
20
Lucie Fabíková
DHK Zora Olomouc
20
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
20
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
20
Helena Štěrbová
HC Zlín
19
Dominika Selucká
DHC Sokol Poruba
19
Monika Rajnohová
HK Štart Trenčín
18
Pavla Poznarová
HC Zlín
18
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
18
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
18
Simona Pileková
HK Slovan Duslo Šaľa
17
Martina Kelarová
DHK Zora Olomouc
17
Hana Janšáková
ŠKP Bratislava
17
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
17
Ivana Trochtová
HK Slovan Duslo Šaľa
16
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
16
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
15
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
15
Hana Martinková
DHK Baník Most
15
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
15
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
15
Zuzana Janšáková
ŠKP Bratislava
15
Michaela Hrubá
BHaK Bánovce n.B
15
Eva Hodošková
ŠKP Bratislava
15
Alena Vocilková
DHK Zora Olomouc
14
Lucia Tobiašová
Iuventa Michalovce
14
Zuzana Rychtárechová
ŠKP Bratislava
14
Martina Oroszová
DHC Sokol Poruba
14
Lucie Mrózková
DHC Sokol Poruba
14
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
14
Mária Holešová
HK DANLOG Partizánske
14
Laura Geričová
BHaK Bánovce n.B
14
Petra Beňušková
ŠKP Bratislava
14
Julija Bachireva
Iuventa Michalovce
14
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off ČR1-4 ženy-semifinále - výsledky
video
online
Zlín - Veselí n.M.
23 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
30 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
26 : 21
video
online
Zlín - Veselí n.M.
24 : 22
video
online
Olomouc - Slavia
33 : 36
video
online
Veselí n.M. - Zlín
17 : 14
video
online
Olomouc - Slavia
8.5. 10:30
video
online
Veselí n.M. - Zlín
27 : 20
video
online
Zlín - Veselí n.M.
28 : 39
video
online
Slavia - Olomouc
11.5. 17:30
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.