Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
12
Adéla Raková
DHC Slavia Praha
21
Adriana Hýllová
HK DANLOG Partizánske
1
Adriana Vasilenková
HK Štart Trenčín
4
Adriana Remešová
DHK Zora Olomouc
5
Agáta Romanczinová
DHC Slavia Praha
8
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
4
Alena Vocilková
DHK Zora Olomouc
14
Alena Stellnerová
Sokol Písek
30
Alžbeta Rechtorisová
HK Štart Trenčín
28
Alžbeta Pollaková
Iuventa Michalovce
43
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
96
Amadea Šáteková
HK Štart Trenčín
53
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc
1
Andrea Brablcová
HC Zlín
4
Andrea Kertészová
ŠKP Bratislava
7
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
16
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
9
Anna Ganzerová
DHC Sokol Poruba
1
Anna Obšatníková
Iuventa Michalovce
3
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
6
Annamária Marčeková
ŠKP Bratislava
2
Annamária Birkušová
HK Štart Trenčín
55
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
2
Barbora Jalůvková
HC Zlín
7
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
15
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
20
Dana Mrkvičková
DHK Baník Most
6
Darina Zvoničová
HC Britterm Veselí n.M.
1
Denisa Kylarová
DHK Baník Most
10
Diana Tomašechová
ŠKP Bratislava
1
Dominika Kodajová
ŠKP Bratislava
4
Dominika Selucká
DHC Sokol Poruba
19
Edita Vaňková
DHC Slavia Praha
1
Eliška Horečková
Házená Jindřichův Hradec
11
Eva Koláčková
DHC Sokol Poruba
2
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
2
Eva Turková
BHaK Bánovce n.B
4
Eva Minarčíková
HK DANLOG Partizánske
5
Eva Hodošková
ŠKP Bratislava
15
Další
Předchozí kola
Play-off ČR1-4 ženy-semifinále - výsledky
video
online
Zlín - Veselí n.M.
23 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
30 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
26 : 21
video
online
Zlín - Veselí n.M.
24 : 22
video
online
Olomouc - Slavia
33 : 36
video
online
Veselí n.M. - Zlín
17 : 14
video
online
Olomouc - Slavia
8.5. 10:30
video
online
Veselí n.M. - Zlín
27 : 20
video
online
Zlín - Veselí n.M.
28 : 39
video
online
Slavia - Olomouc
11.5. 17:30
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.