Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Anna Vlčková
HC Plzeň
3
Kateřina Špillerová
HC Plzeň
3
Sabina Perrotová
TJ Sokol Karviná
3
Petra Nováková
Jiskra Havl. Brod
3
Anna Krivoňáková
Sokol Písek B
3
Tereza Kneblová
Sokol Písek B
3
Lucie Klímová
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Petra Kaprhálová
HC Plzeň
3
Kateřina Janovská
Sokol Vršovice
3
Vladimíra Husáková
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec A
3
Dominika Hamrlová
TJ Jiskra Otrokovice
3
Zuzana Benešová
Házená J.Hradec A
3
Kateřina Vakešová
HC Plzeň
2
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
2
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
2
Michaela Sekaninová
TJ Jiskra Otrokovice
2
Linda Prokopová
Tatran Bohunice A
2
Natálie Novotná
Sokol Kobylisy II
2
Johana Novotná
Jiskra Havl. Brod
2
Zuzana Mečířová
Sokol Písek B
2
Kateřina Kubátová
Jiskra Havl. Brod
2
Tereza Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice A
2
Kateřina Klausová
Sokol Kobylisy II
2
Denisa Karlová
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Markéta Justinová
DHK Baník Most
2
Michaela Chlandová
DHK Zora Olomouc
2
Petra Hodovníková
Sokol Kobylisy II
2
Patricie Gergišáková
Sokol Vršovice
2
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
2
Eva Cachová
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Lucie Burešová
Sokol Vršovice
2
Karolína Zvonařová
DHC Slavia Praha
1
Radka Zemanová
DHK Zora Olomouc
1
Jana Valová
TJ Jiskra Otrokovice
1
Klára Valentová
HC Plzeň
1
Dominika Švihorová
HC Hlučín
1
Karolína Štverková
HC Hlučín
1
Tereza Rýparová
Házená J.Hradec A
1
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek B
19 : 16
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
video
online
J.Hradec A - Veselí n.M.
12 : 16
video
online
Písek B - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
H. Brod - J.Hradec A
22 : 18
video
online
Veselí n.M. - Zora Olomouc
20 : 17
video
online
Písek B - H. Brod
17 : 29
video
online
Zora Olomouc - J.Hradec A
26 : 21
video
online
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
video
online
J.Hradec A - Písek B
10 : 15
Skupina E - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
4
3
1
0
70 : 60
7
2
Zora Olomouc
4
3
0
1
83 : 64
6
3
H. Brod
4
2
1
1
77 : 67
5
4
Písek B
4
1
0
3
60 : 81
2
5
J.Hradec A
4
0
0
4
61 : 79
0
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.