Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Kristýna Roubalová
DHC Slavia Praha
15
Petra Kokešová
Jiskra Havl. Brod
15
Kateřina Karetová
Sokol Písek B
15
Lucie Bubláková
HC Zlín
15
Klára Sedláčková
TJ Sokol Velké Meziříčí
14
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
14
Michaela Rysnerová
DHK Loko Liberec
13
Karolína Růžičková
DHC Slavia Praha
13
Hana Mučková
HC Hlučín
13
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
13
Zuzana Vopěnková
Jiskra Havl. Brod
12
Adela Házlová
DHK Loko Liberec
12
Tereza Fialová
DHK Zora Olomouc
12
Šárka Zajíčková
Házená J.Hradec A
11
Michala Stupková
HK Slavia VŠ Plzeň
11
Magdaléna Postulková
HC Hlučín
11
Nikola Holečková
DHK Baník Most
11
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
11
Lucie Hlaváčková
HK Veselí n.M.
11
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
11
Tereza Smejkalová
HC Hlučín
10
Hana Olšarová
Házená J.Hradec A
10
Lucie Charvátová
DHK Baník Most
10
Petra Dušková
Házená J.Hradec A
10
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
9
Aneta Pavinská
HC Hlučín
9
Lucie Paulíková
HK Slavia VŠ Plzeň
9
Ema Korduliaková
HC Hlučín
9
Andrea Konfrštová
DHC Slavia Praha
9
Edita Jarošová
Tatran Bohunice A
9
Tereza Buzková
Házená J.Hradec A
9
Jana Štichová
DHK Baník Most
8
Veronika Smetková
HK Veselí n.M.
8
Zuzana Rakovanová
DHC Slavia Praha
8
Terezie Kužilková
TJ Jiskra Otrokovice
8
Lucie Kodriková
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Dominika Janáčová
HC Zlín
8
Hana Jamburová
Sokol Písek B
8
Kateřina Hrsinová
DHC Slavia Praha
8
Natálie Feiková
TJ Sokol Karviná
8
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek B
19 : 16
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
video
online
J.Hradec A - Veselí n.M.
12 : 16
video
online
Písek B - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
H. Brod - J.Hradec A
22 : 18
video
online
Veselí n.M. - Zora Olomouc
20 : 17
video
online
Písek B - H. Brod
17 : 29
video
online
Zora Olomouc - J.Hradec A
26 : 21
video
online
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
video
online
J.Hradec A - Písek B
10 : 15
Skupina E - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
4
3
1
0
70 : 60
7
2
Zora Olomouc
4
3
0
1
83 : 64
6
3
H. Brod
4
2
1
1
77 : 67
5
4
Písek B
4
1
0
3
60 : 81
2
5
J.Hradec A
4
0
0
4
61 : 79
0
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.