Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
Skupina M
Skupina N
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michaela Hrubá
Post
levé křídlo
Mateřský klub
BHaK Bánovce n.B.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
58
Starty
W.H.I.L.
21.05. [AP310]
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
2 branek
15.05. [AP309]
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
4 branek
14.05. [AP308]
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
0 branek
08.05. [AP300]
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
0 branek
07.05. [AP298]
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
0 branek
01.05. [AP296]
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
2 branek
30.04. [AP294]
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
1 branek
09.04. [AP181]
Partizánske - Bánovce n.B.
24 : 37
4 branek
02.04. [AP170]
Bánovce n.B. - Bratislava
31 : 26
0 branek
26.03. [AP168]
J.Hradec - Bánovce n.B.
20 : 30
1 branek
19.03. [AP155]
Bánovce n.B. - Olomouc
31 : 25
4 branek
16.03. [AP129]
Veselí n.M. - Bánovce n.B.
25 : 21
2 branek
12.03. [AP154]
Bánovce n.B. - Poruba
36 : 30
1 branek
06.03. [AP142]
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
2 branek
26.02. [AP139]
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
2 branek
12.02. [AP124]
Bánovce n.B. - Most
30 : 27
1 branek
05.02. [AP116]
Písek - Bánovce n.B.
30 : 32
3 branek
29.01. [AP109]
Bánovce n.B. - Trenčín
29 : 27
0 branek
22.01. [AP103]
Zlín - Bánovce n.B.
26 : 26
3 branek
15.01. [AP094]
Bánovce n.B. - Michalovce
26 : 32
2 branek
08.01. [AP090]
Bánovce n.B. - Partizánske
32 : 32
5 branek
17.11. [AP079]
Bratislava - Bánovce n.B.
29 : 26
3 branek
15.11. [AP077]
Bánovce n.B. - J.Hradec
35 : 13
0 branek
06.11. [AP064]
Olomouc - Bánovce n.B.
30 : 28
1 branek
30.10. [AP063]
Poruba - Bánovce n.B.
32 : 29
4 branek
27.10. [AP051]
Bánovce n.B. - Slavia
29 : 35
4 branek
23.10. [AP048]
Šaľa - Bánovce n.B.
37 : 36
2 branek
16.10. [AP038]
Bánovce n.B. - Veselí n.M.
28 : 25
0 branek
09.10. [AP033]
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
2 branek
02.10. [AP025]
Bánovce n.B. - Písek
33 : 27
3 branek
Další
Předchozí kola
Skupina M - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - Zlín "A"
17 : 13
video
online
Bohunice A - Veselí n.M.
14 : 23
video
online
Velké Meziříčí - Slavia
6 : 15
video
online
VŠ Plzeň - Bohunice A
15 : 12
video
online
Veselí n.M. - Velké Meziříčí
20 : 15
video
online
Slavia - Zlín "A"
10 : 11
video
online
Veselí n.M. - VŠ Plzeň
18 : 13
video
online
Bohunice A - Velké Meziříčí
17 : 18
video
online
Slavia - VŠ Plzeň
14 : 14
video
online
Zlín "A" - Bohunice A
19 : 8
video
online
Veselí n.M. - Slavia
18 : 11
video
online
VŠ Plzeň - Velké Meziříčí
19 : 14
video
online
Zlín "A" - Veselí n.M.
15 : 7
video
online
Bohunice A - Slavia
11 : 15
video
online
Velké Meziříčí - Zlín "A"
18 : 21
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.