Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR dívek
Finále
Tatiana Tregubovova
Post
levé křídlo
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
174 cm
Váha
68 kg
Počet startů
31
Počet branek
85
Starty
W.H.I.L.
21.05. [AP305]
Šaľa - Michalovce
22 : 27
3 branek
15.05. [AP304]
Michalovce - Šaľa
32 : 22
4 branek
14.05. [AP303]
Michalovce - Šaľa
35 : 25
0 branek
07.05. [AP297]
Bratislava - Michalovce
21 : 25
2 branek
01.05. [AP295]
Michalovce - Bratislava
34 : 21
6 branek
30.04. [AP293]
Michalovce - Bratislava
32 : 21
4 branek
09.04. [AP180]
Michalovce - Poruba
37 : 25
2 branek
28.03. [AP172]
Michalovce - Slavia
29 : 26
2 branek
26.03. [AP165]
Michalovce - Šaľa
29 : 25
3 branek
19.03. [AP159]
Veselí n.M. - Michalovce
25 : 32
0 branek
12.03. [AP150]
Michalovce - Most
43 : 29
4 branek
27.02. [AP146]
Michalovce - Písek
43 : 30
2 branek
25.02. [AP135]
Michalovce - Trenčín
45 : 30
0 branek
20.02. [AP133]
Zlín - Michalovce
35 : 33
2 branek
12.02. [AP120]
Olomouc - Michalovce
27 : 23
3 branek
05.02. [AP119]
Michalovce - Partizánske
40 : 25
2 branek
29.01. [AP107]
Bratislava - Michalovce
25 : 28
4 branek
22.01. [AP104]
Michalovce - J.Hradec
27 : 19
0 branek
21.11. [AP081]
Slavia - Michalovce
28 : 31
5 branek
18.11. [AP089]
Poruba - Michalovce
30 : 39
0 branek
13.11. [AP074]
Šaľa - Michalovce
33 : 31
5 branek
06.11. [AP068]
Michalovce - Veselí n.M.
29 : 25
2 branek
30.10. [AP059]
Most - Michalovce
24 : 40
6 branek
28.10. [AP055]
Písek - Michalovce
32 : 37
3 branek
23.10. [AP044]
Trenčín - Michalovce
30 : 39
2 branek
16.10. [AP042]
Michalovce - Zlín
24 : 26
2 branek
09.10. [AP029]
Michalovce - Olomouc
31 : 28
4 branek
03.10. [AP028]
Partizánske - Michalovce
25 : 31
3 branek
18.09. [AP016]
Michalovce - Bratislava
38 : 27
3 branek
08.09. [AP013]
J.Hradec - Michalovce
30 : 28
1 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
video
online
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
video
online
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
video
online
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
video
online
Slavia - H. Brod
14 : 21
video
online
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
video
online
Písek B - H. Brod
12 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
video
online
Slavia - Písek B
19 : 14
video
online
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
36
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
12
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
10
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
12
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.