Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR dívek
Finále
Lucia Súkenníková
Post
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
177
Starty
W.H.I.L.
25.05. [AP197]
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
2 branek
22.05. [AP196]
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
5 branek
21.05. [AP195]
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
2 branek
15.05. [AP194]
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
4 branek
14.05. [AP193]
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
3 branek
11.05. [AP192]
Zlín - Veselí n.M.
28 : 39
11 branek
08.05. [AP190]
Veselí n.M. - Zlín
27 : 20
4 branek
07.05. [AP188]
Veselí n.M. - Zlín
17 : 14
4 branek
01.05. [AP186]
Zlín - Veselí n.M.
24 : 22
3 branek
30.04. [AP184]
Zlín - Veselí n.M.
23 : 22
4 branek
09.04. [AP177]
Písek - Veselí n.M.
26 : 29
6 branek
02.04. [AP174]
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
8 branek
27.03. [AP164]
Zlín - Veselí n.M.
29 : 20
6 branek
24.03. [AP125]
Poruba - Veselí n.M.
29 : 34
5 branek
19.03. [AP159]
Veselí n.M. - Michalovce
25 : 32
6 branek
16.03. [AP129]
Veselí n.M. - Bánovce n.B.
25 : 21
4 branek
11.03. [AP151]
Partizánske - Veselí n.M.
25 : 30
5 branek
05.03. [AP144]
Veselí n.M. - Bratislava
29 : 24
6 branek
03.03. [AP114]
Veselí n.M. - Slavia
20 : 27
5 branek
26.02. [AP138]
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 23
0 branek
29.01. [AP112]
Šaľa - Veselí n.M.
27 : 24
3 branek
22.01. [AP099]
Veselí n.M. - Olomouc
29 : 23
7 branek
15.01. [AP098]
Veselí n.M. - Most
36 : 33
7 branek
08.01. [AP086]
Veselí n.M. - Písek
34 : 31
7 branek
20.11. [AP083]
Trenčín - Veselí n.M.
24 : 28
2 branek
13.11. [AP073]
Veselí n.M. - Zlín
27 : 21
6 branek
06.11. [AP068]
Michalovce - Veselí n.M.
29 : 25
5 branek
30.10. [AP060]
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
7 branek
27.10. [AP053]
Bratislava - Veselí n.M.
20 : 19
2 branek
23.10. [AP047]
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
3 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
video
online
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
video
online
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
video
online
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
video
online
Slavia - H. Brod
14 : 21
video
online
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
video
online
Písek B - H. Brod
12 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
video
online
Slavia - Písek B
19 : 14
video
online
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
36
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
12
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
10
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
12
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.