Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Sabina Hendrichová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, občanské sdružení
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
14
Starty
2.liga žen Č
15.05. [AS127]
Tachov STD - Strakonice
18 : 24
2 branek
07.05. [AS121]
Most B - Tachov STD
30 : 16
0 branek
16.04. [AS109]
Ústí n.L. - Tachov STD
40 : 15
0 branek
10.04. [AS103]
Tachov STD - S.Vršovice
21 : 27
1 branek
03.04. [AS097]
Milevsko - Tachov STD
27 : 24
0 branek
20.03. [AS091]
Tachov STD - 1.HC Pardubice
22 : 17
1 branek
12.03. [AS085]
J.Hradec STD - Tachov STD
25 : 16
0 branek
06.03. [AS079]
Tachov STD - Kobylisy B
23 : 26
1 branek
27.02. [AS073]
Astra STD - Tachov STD
33 : 23
0 branek
19.02. [AS067]
Tachov STD - Písek B
26 : 17
1 branek
21.11. [AS055]
Tachov STD - Most B
27 : 23
0 branek
14.11. [AS049]
Pardubice - Tachov STD
36 : 24
2 branek
07.11. [AS043]
Tachov STD - Ústí n.L.
21 : 29
0 branek
31.10. [AS037]
S.Vršovice - Tachov STD
25 : 14
0 branek
24.10. [AS031]
Tachov STD - Milevsko
24 : 19
0 branek
16.10. [AS025]
1.HC Pardubice - Tachov STD
29 : 22
1 branek
10.10. [AS019]
Tachov STD - J.Hradec STD
20 : 19
0 branek
03.10. [AS013]
Kobylisy B - Tachov STD
34 : 19
2 branek
19.09. [AS007]
Tachov STD - Astra STD
18 : 31
0 branek
12.09. [AS001]
Písek B - Tachov STD
19 : 24
1 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Slavia j.
28 : 35
video
online
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
video
online
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc j.
30 : 26
video
online
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
video
online
Č.Budějovice - Astra
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia j.
22
19
2
1
670 : 563
40
2
Zlín j.
22
15
3
4
641 : 485
33
3
Otrokovice
22
13
2
7
620 : 570
28
4
Olomouc j.
22
12
1
9
624 : 610
25
5
SVŠ Plzeň A
22
11
1
10
520 : 536
23
6
H.Brod
22
8
4
10
571 : 584
20
7
HC Plzeň
22
9
1
12
503 : 533
19
8
Kobylisy
22
9
0
13
547 : 545
18
9
Liberec
22
9
0
13
557 : 611
18
10
Poruba B
22
7
2
13
586 : 626
16
11
Astra
22
5
4
13
489 : 577
14
12
Č.Budějovice
22
4
2
16
523 : 611
10
Tabulka střelců
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
154
Karolína Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
143
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice
48
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
44
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc jun.
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dagmar Kalčíková
DHK Lokomotiva Liberec
48
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
46
Pavla Vrbková
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.