Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
základní
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Nikola Jansová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
151
Starty
1.liga starších dorostenek
10.04. [AU107]
Slavia - Olomouc
30 : 26
2 branek
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.05. [WX003]
Olomouc - Písek
25 : 21
5 branek
25.05. [WX001]
Písek - Olomouc
21 : 22
11 branek
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX129]
Otrokovice - Olomouc
27 : 32
7 branek
08.05. [AX124]
Olomouc - Bohunice
33 : 26
9 branek
30.04. [AX118]
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
6 branek
17.04. [AX111]
Olomouc - Kunovice
40 : 5
7 branek
03.04. [AX098]
Olomouc - Poruba
42 : 21
8 branek
19.03. [AX096]
Zábřeh - Olomouc
18 : 35
8 branek
17.03. [AX084]
Olomouc - Vlčnov
41 : 22
5 branek
13.03. [AX085]
Olomouc - Zlín
22 : 18
6 branek
26.02. [AX074]
Karviná - Olomouc
14 : 31
2 branek
20.02. [AX071]
Olomouc - V. Meziříčí
45 : 22
9 branek
13.02. [AX063]
Olomouc - Otrokovice
36 : 20
5 branek
20.11. [AX058]
Bohunice - Olomouc
29 : 31
9 branek
14.11. [AX052]
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
6 branek
06.11. [AX045]
Kunovice - Olomouc
15 : 31
3 branek
24.10. [AX032]
Poruba - Olomouc
19 : 36
8 branek
17.10. [AX030]
Olomouc - Zábřeh
33 : 16
8 branek
09.10. [AX019]
Zlín - Olomouc
22 : 25
9 branek
03.10. [AX018]
Vlčnov - Olomouc
23 : 28
7 branek
19.09. [AX008]
Olomouc - Karviná
35 : 10
5 branek
11.09. [AX005]
V. Meziříčí - Olomouc
26 : 37
6 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
video
online
V. Meziříčí - Vlčnov
31 : 27
video
online
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
video
online
Zlín - Karviná
37 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc
27 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
20
0
0
669 : 380
40
2
Zlín
20
17
1
2
636 : 432
33
3
Bohunice
20
14
2
4
566 : 496
30
4
Otrokovice
20
13
1
6
579 : 480
27
5
V. Meziříčí
20
9
0
11
532 : 575
18
6
Vlčnov
20
7
1
12
510 : 561
15
7
Veselí n.M.
20
8
1
11
441 : 458
15
8
Poruba
20
7
1
12
544 : 551
15
9
Zábřeh
20
6
2
12
480 : 527
14
10
Karviná
20
4
1
15
408 : 546
9
11
Kunovice
20
0
0
20
256 : 615
0
Tabulka střelců
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
254
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
206
Anna Pudichová
Sokol Poruba
174
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Knagová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
57
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
56
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adriana Vystrčilová
HSK Bánov-Vlčnov
44
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice
36
Andrea Kolková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.