Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Markéta Dubnová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
58
Starty
1.liga starších dorostenek
07.05. [AU126]
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
0 branek
30.04. [AU116]
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
1 branek
16.04. [AU113]
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
0 branek
10.04. [AU105]
Kobylisy - H.Brod
27 : 29
3 branek
20.03. [AU094]
Slavia - H.Brod
31 : 29
2 branek
12.03. [AU087]
H.Brod - Poruba
27 : 25
0 branek
26.02. [AU074]
H.Brod - Olomouc
34 : 33
0 branek
13.02. [AU061]
H.Brod - Zlín
31 : 23
0 branek
13.11. [AU050]
H.Brod - S.Vršovice
39 : 28
0 branek
06.11. [AU047]
SVŠ Plzeň - H.Brod
25 : 28
0 branek
30.10. [AU039]
H.Brod - Kobylisy
40 : 24
1 branek
24.10. [AU034]
Písek - H.Brod
28 : 24
0 branek
02.10. [AU017]
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
0 branek
19.09. [AU008]
Olomouc - H.Brod
26 : 23
0 branek
11.09. [AU006]
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
2 branek
1.liga mladších dorostenek Č
11.05. [AW127]
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
4 branek
07.05. [AW126]
H.Brod - Pardubice
32 : 28
5 branek
30.04. [AW116]
S.Vršovice - H.Brod
32 : 33
1 branek
16.04. [AW113]
H.Brod - SVŠ Plzeň
20 : 22
3 branek
10.04. [AW105]
Kobylisy - H.Brod
22 : 30
1 branek
02.04. [AW100]
H.Brod - Písek
22 : 19
0 branek
20.03. [AW094]
Slavia - H.Brod
25 : 27
1 branek
12.03. [AW087]
H.Brod - HK Spartak Ústí n.L.
41 : 18
2 branek
06.03. [AW083]
HC Plzeň - H.Brod
30 : 28
6 branek
26.02. [AW074]
H.Brod - J.Hradec
34 : 18
1 branek
19.02. [AW072]
Háje - H.Brod
14 : 32
2 branek
13.02. [AW061]
H.Brod - KF Ledeč n. S.
37 : 25
4 branek
21.11. [AW060]
Pardubice - H.Brod
18 : 31
1 branek
13.11. [AW050]
H.Brod - S.Vršovice
26 : 25
1 branek
06.11. [AW047]
SVŠ Plzeň - H.Brod
21 : 22
0 branek
Další
Předchozí kola
5.kolo-semifinále - výsledky
video
online
Most - Veselí n.M.
24 : 30
video
online
Slavia - Zlín
38 : 26
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.