Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR dívek
Finále
Markéta Dubnová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
58
Starty
1.liga starších dorostenek
07.05. [AU126]
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
0 branek
30.04. [AU116]
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
1 branek
16.04. [AU113]
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
0 branek
10.04. [AU105]
Kobylisy - H.Brod
27 : 29
3 branek
20.03. [AU094]
Slavia - H.Brod
31 : 29
2 branek
12.03. [AU087]
H.Brod - Poruba
27 : 25
0 branek
26.02. [AU074]
H.Brod - Olomouc
34 : 33
0 branek
13.02. [AU061]
H.Brod - Zlín
31 : 23
0 branek
13.11. [AU050]
H.Brod - S.Vršovice
39 : 28
0 branek
06.11. [AU047]
SVŠ Plzeň - H.Brod
25 : 28
0 branek
30.10. [AU039]
H.Brod - Kobylisy
40 : 24
1 branek
24.10. [AU034]
Písek - H.Brod
28 : 24
0 branek
02.10. [AU017]
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
0 branek
19.09. [AU008]
Olomouc - H.Brod
26 : 23
0 branek
11.09. [AU006]
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
2 branek
1.liga mladších dorostenek Č
11.05. [AW127]
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
4 branek
07.05. [AW126]
H.Brod - Pardubice
32 : 28
5 branek
30.04. [AW116]
S.Vršovice - H.Brod
32 : 33
1 branek
16.04. [AW113]
H.Brod - SVŠ Plzeň
20 : 22
3 branek
10.04. [AW105]
Kobylisy - H.Brod
22 : 30
1 branek
02.04. [AW100]
H.Brod - Písek
22 : 19
0 branek
20.03. [AW094]
Slavia - H.Brod
25 : 27
1 branek
12.03. [AW087]
H.Brod - HK Spartak Ústí n.L.
41 : 18
2 branek
06.03. [AW083]
HC Plzeň - H.Brod
30 : 28
6 branek
26.02. [AW074]
H.Brod - J.Hradec
34 : 18
1 branek
19.02. [AW072]
Háje - H.Brod
14 : 32
2 branek
13.02. [AW061]
H.Brod - KF Ledeč n. S.
37 : 25
4 branek
21.11. [AW060]
Pardubice - H.Brod
18 : 31
1 branek
13.11. [AW050]
H.Brod - S.Vršovice
26 : 25
1 branek
06.11. [AW047]
SVŠ Plzeň - H.Brod
21 : 22
0 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
video
online
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
video
online
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
video
online
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
video
online
Slavia - H. Brod
14 : 21
video
online
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
video
online
Písek B - H. Brod
12 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
video
online
Slavia - Písek B
19 : 14
video
online
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
36
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
12
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
10
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
12
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.