Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Daniela Podaná
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
115
Starty
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX129]
Otrokovice - Olomouc
27 : 32
5 branek
07.05. [AX125]
Vlčnov - Otrokovice
25 : 29
6 branek
01.05. [AX116]
Otrokovice - Karviná
33 : 24
4 branek
16.04. [AX114]
V. Meziříčí - Otrokovice
21 : 36
1 branek
09.04. [AX103]
Zlín - Otrokovice
35 : 27
6 branek
03.04. [AX102]
Otrokovice - Bohunice
23 : 23
9 branek
20.03. [AX092]
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
3 branek
13.03. [AX070]
Zábřeh - Otrokovice
18 : 27
7 branek
12.03. [AX089]
Otrokovice - Kunovice
39 : 12
5 branek
26.02. [AX076]
Otrokovice - Poruba
28 : 26
4 branek
21.11. [AX059]
Otrokovice - Vlčnov
37 : 27
6 branek
13.11. [AX050]
Karviná - Otrokovice
21 : 35
7 branek
07.11. [AX048]
Otrokovice - V. Meziříčí
31 : 23
3 branek
28.10. [AX037]
Otrokovice - Zlín
24 : 31
5 branek
23.10. [AX036]
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
2 branek
17.10. [AX026]
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
3 branek
09.10. [AX023]
Kunovice - Otrokovice
14 : 38
3 branek
19.09. [AX010]
Poruba - Otrokovice
24 : 33
5 branek
12.09. [AX004]
Otrokovice - Zábřeh
27 : 24
2 branek
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
06.11. [OD030]
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
9 branek
31.10. [OD025]
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
24 : 27
7 branek
02.10. [OD015]
Otrokovice - Zlín "B"
20 : 19
6 branek
25.09. [OD010]
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
18 : 20
7 branek
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Slavia
22 : 31
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.