Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jitka Kutlvašrová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
188
Starty
1.liga žen
02.04. [AR099]
Astra - Slavia j.
26 : 34
0 branek
13.03. [AR088]
Č.Budějovice - Slavia j.
27 : 28
3 branek
06.03. [AR081]
Slavia j. - Otrokovice
35 : 30
4 branek
20.02. [AR068]
Kobylisy - Slavia j.
24 : 27
1 branek
13.02. [AR066]
Slavia j. - Liberec
35 : 28
0 branek
17.11. [AR055]
Zlín j. - Slavia j.
27 : 28
4 branek
14.11. [AR054]
Poruba B - Slavia j.
24 : 24
1 branek
07.11. [AR044]
Slavia j. - HC Plzeň
26 : 21
0 branek
31.10. [AR041]
Olomouc j. - Slavia j.
32 : 26
6 branek
10.10. [AR022]
Slavia j. - Č.Budějovice
24 : 20
0 branek
1.liga starších dorostenek
07.05. [AU126]
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
9 branek
30.04. [AU116]
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
10 branek
16.04. [AU113]
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
10 branek
10.04. [AU105]
Kobylisy - H.Brod
27 : 29
6 branek
02.04. [AU100]
H.Brod - Písek
30 : 22
8 branek
20.03. [AU094]
Slavia - H.Brod
31 : 29
10 branek
12.03. [AU087]
H.Brod - Poruba
27 : 25
4 branek
06.03. [AU083]
HC Plzeň - H.Brod
20 : 30
5 branek
26.02. [AU074]
H.Brod - Olomouc
34 : 33
13 branek
19.02. [AU072]
Spartak Třebíč - H.Brod
22 : 23
5 branek
13.02. [AU061]
H.Brod - Zlín
31 : 23
9 branek
21.11. [AU060]
Č.Budějovice - H.Brod
23 : 32
6 branek
13.11. [AU050]
H.Brod - S.Vršovice
39 : 28
3 branek
06.11. [AU047]
SVŠ Plzeň - H.Brod
25 : 28
4 branek
30.10. [AU039]
H.Brod - Kobylisy
40 : 24
11 branek
24.10. [AU034]
Písek - H.Brod
28 : 24
4 branek
16.10. [AU028]
H.Brod - Slavia
37 : 24
8 branek
09.10. [AU021]
Poruba - H.Brod
15 : 25
6 branek
02.10. [AU017]
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
5 branek
19.09. [AU008]
Olomouc - H.Brod
26 : 23
7 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
H. Brod - Liberec
21 : 14
video
online
H. Brod - Písek B
25 : 17
video
online
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
video
online
Písek B - Liberec
21 : 15
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.