Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Andrea Jonová
Post
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
17
Starty
W.H.I.L.
22.05. [AP213]
J.Hradec - Most
27 : 30
0 branek
21.05. [AP211]
Poruba - J.Hradec
27 : 28
0 branek
07.05. [AP205]
J.Hradec - Poruba
27 : 28
0 branek
30.04. [AP203]
Písek - J.Hradec
38 : 24
2 branek
09.04. [AP182]
Bratislava - J.Hradec
24 : 20
0 branek
02.04. [AP169]
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
0 branek
26.03. [AP168]
J.Hradec - Bánovce n.B.
20 : 30
0 branek
19.03. [AP156]
Poruba - J.Hradec
24 : 22
0 branek
12.03. [AP153]
J.Hradec - Slavia
19 : 31
0 branek
05.03. [AP143]
Šaľa - J.Hradec
36 : 24
0 branek
26.02. [AP138]
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 23
0 branek
19.02. [AP130]
Most - J.Hradec
30 : 20
1 branek
16.02. [AP123]
J.Hradec - Písek
27 : 28
0 branek
05.02. [AP117]
Trenčín - J.Hradec
34 : 17
0 branek
29.01. [AP108]
J.Hradec - Zlín
20 : 28
0 branek
22.01. [AP104]
Michalovce - J.Hradec
27 : 19
0 branek
15.01. [AP093]
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
0 branek
17.11. [AP078]
Olomouc - J.Hradec
43 : 18
1 branek
15.11. [AP077]
Bánovce n.B. - J.Hradec
35 : 13
0 branek
06.11. [AP065]
J.Hradec - Poruba
23 : 29
0 branek
31.10. [AP062]
Slavia - J.Hradec
35 : 17
0 branek
27.10. [AP052]
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
0 branek
23.10. [AP047]
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
0 branek
16.10. [AP039]
J.Hradec - Most
21 : 24
0 branek
09.10. [AP032]
Písek - J.Hradec
33 : 24
0 branek
02.10. [AP026]
J.Hradec - Trenčín
26 : 28
0 branek
08.09. [AP013]
J.Hradec - Michalovce
30 : 28
0 branek
05.09. [AP002]
Partizánske - J.Hradec
31 : 26
1 branek
2.liga žen Č
30.10. [AS041]
J.Hradec STD - Most B
13 : 23
0 branek
24.10. [AS032]
Ústí n.L. - J.Hradec STD
29 : 14
0 branek
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Slavia
22 : 31
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.