Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martina Oroszová
Post
levá spojka
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
98
Starty
W.H.I.L.
25.05. [AP214]
Poruba - Písek
24 : 43
3 branek
21.05. [AP211]
Poruba - J.Hradec
27 : 28
2 branek
14.05. [AP210]
Poruba - Most
29 : 43
0 branek
08.05. [AP208]
Písek - Poruba
33 : 29
2 branek
07.05. [AP205]
J.Hradec - Poruba
27 : 28
6 branek
30.04. [AP204]
Most - Poruba
33 : 25
5 branek
09.04. [AP180]
Michalovce - Poruba
37 : 25
0 branek
02.04. [AP171]
Poruba - Partizánske
32 : 31
0 branek
19.03. [AP156]
Poruba - J.Hradec
24 : 22
0 branek
12.03. [AP154]
Bánovce n.B. - Poruba
36 : 30
0 branek
05.03. [AP141]
Poruba - Olomouc
29 : 30
2 branek
02.03. [AP115]
Most - Poruba
38 : 28
3 branek
26.02. [AP140]
Poruba - Slavia
21 : 33
2 branek
19.02. [AP128]
Šaľa - Poruba
32 : 28
0 branek
29.01. [AP110]
Poruba - Písek
39 : 25
4 branek
22.01. [AP102]
Trenčín - Poruba
33 : 31
3 branek
15.01. [AP095]
Poruba - Zlín
25 : 25
0 branek
06.11. [AP065]
J.Hradec - Poruba
23 : 29
0 branek
30.10. [AP063]
Poruba - Bánovce n.B.
32 : 29
1 branek
26.10. [AP050]
Olomouc - Poruba
29 : 17
2 branek
23.10. [AP049]
Slavia - Poruba
30 : 26
1 branek
16.10. [AP037]
Poruba - Šaľa
33 : 35
0 branek
09.10. [AP034]
Veselí n.M. - Poruba
31 : 17
0 branek
02.10. [AP024]
Poruba - Most
28 : 27
1 branek
18.09. [AP019]
Písek - Poruba
37 : 29
4 branek
11.09. [AP011]
Poruba - Trenčín
30 : 32
3 branek
04.09. [AP004]
Zlín - Poruba
28 : 21
3 branek
1.liga žen
15.05. [AR131]
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
7 branek
01.05. [AR120]
Slavia j. - Poruba B
33 : 26
5 branek
16.04. [AR109]
Poruba B - Zlín j.
24 : 32
6 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
H. Brod - Liberec
21 : 14
video
online
H. Brod - Písek B
25 : 17
video
online
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
video
online
Písek B - Liberec
21 : 15
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.