Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Karolína Burdová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
150
Starty
1.liga žen
14.05. [AR127]
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
6 branek
07.05. [AR126]
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 24
4 branek
01.05. [AR116]
Otrokovice - H.Brod
27 : 25
8 branek
16.04. [AR113]
H.Brod - SVŠ Plzeň A
26 : 21
5 branek
10.04. [AR105]
Kobylisy - H.Brod
25 : 21
6 branek
02.04. [AR100]
H.Brod - Liberec
30 : 32
5 branek
20.03. [AR094]
Slavia j. - H.Brod
33 : 28
9 branek
12.03. [AR087]
H.Brod - Poruba B
35 : 32
9 branek
06.03. [AR083]
HC Plzeň - H.Brod
29 : 22
3 branek
26.02. [AR074]
H.Brod - Olomouc j.
30 : 31
6 branek
19.02. [AR072]
Astra - H.Brod
18 : 18
2 branek
13.02. [AR061]
H.Brod - Zlín j.
24 : 30
7 branek
21.11. [AR060]
Č.Budějovice - H.Brod
27 : 27
3 branek
13.11. [AR050]
H.Brod - Otrokovice
27 : 27
6 branek
06.11. [AR047]
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 21
4 branek
30.10. [AR039]
H.Brod - Kobylisy
23 : 29
10 branek
23.10. [AR034]
Liberec - H.Brod
20 : 22
6 branek
16.10. [AR028]
H.Brod - Slavia j.
30 : 39
8 branek
09.10. [AR021]
Poruba B - H.Brod
30 : 31
7 branek
02.10. [AR017]
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
7 branek
19.09. [AR008]
Olomouc j. - H.Brod
23 : 27
13 branek
11.09. [AR006]
H.Brod - Astra
27 : 17
9 branek
Český pohár žen
28.09. [AY016]
H.Brod - Otrokovice
22 : 25
7 branek
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
34 : 24
video
online
Olomouc - Písek
25 : 21
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
16
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
15
Kateřina Slováková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Slováková
HC Zlín
4
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
4
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Gajdorusová
HC Zlín
6
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Dominika Pravdová
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.