Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Zuzana Kohoutová
Post
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
165 cm
Váha
65 kg
Počet startů
36
Počet branek
100
Starty
W.H.I.L.
22.05. [AP213]
J.Hradec - Most
27 : 30
4 branek
21.05. [AP211]
Poruba - J.Hradec
27 : 28
3 branek
14.05. [AP209]
J.Hradec - Písek
29 : 41
4 branek
11.05. [AP207]
Most - J.Hradec
31 : 24
3 branek
07.05. [AP205]
J.Hradec - Poruba
27 : 28
3 branek
30.04. [AP203]
Písek - J.Hradec
38 : 24
6 branek
09.04. [AP182]
Bratislava - J.Hradec
24 : 20
2 branek
02.04. [AP169]
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
1 branek
26.03. [AP168]
J.Hradec - Bánovce n.B.
20 : 30
3 branek
19.03. [AP156]
Poruba - J.Hradec
24 : 22
4 branek
12.03. [AP153]
J.Hradec - Slavia
19 : 31
3 branek
05.03. [AP143]
Šaľa - J.Hradec
36 : 24
0 branek
26.02. [AP138]
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 23
1 branek
19.02. [AP130]
Most - J.Hradec
30 : 20
4 branek
16.02. [AP123]
J.Hradec - Písek
27 : 28
4 branek
29.01. [AP108]
J.Hradec - Zlín
20 : 28
3 branek
22.01. [AP104]
Michalovce - J.Hradec
27 : 19
1 branek
15.01. [AP093]
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
2 branek
08.01. [AP091]
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
3 branek
17.11. [AP078]
Olomouc - J.Hradec
43 : 18
5 branek
15.11. [AP077]
Bánovce n.B. - J.Hradec
35 : 13
1 branek
06.11. [AP065]
J.Hradec - Poruba
23 : 29
0 branek
31.10. [AP062]
Slavia - J.Hradec
35 : 17
1 branek
27.10. [AP052]
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
3 branek
23.10. [AP047]
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
5 branek
16.10. [AP039]
J.Hradec - Most
21 : 24
1 branek
09.10. [AP032]
Písek - J.Hradec
33 : 24
6 branek
02.10. [AP026]
J.Hradec - Trenčín
26 : 28
2 branek
19.09. [AP017]
Zlín - J.Hradec
39 : 23
2 branek
08.09. [AP013]
J.Hradec - Michalovce
30 : 28
3 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
H. Brod - Liberec
21 : 14
video
online
H. Brod - Písek B
25 : 17
video
online
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
video
online
Písek B - Liberec
21 : 15
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.