Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR dívek
Finále
Kateřina Dvořáková
Post
Mateřský klub
DHK Baník Most
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1984
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
62
Starty
W.H.I.L.
22.05. [AP213]
J.Hradec - Most
27 : 30
1 branek
21.05. [AP212]
Most - Písek
37 : 31
1 branek
14.05. [AP210]
Poruba - Most
29 : 43
1 branek
11.05. [AP207]
Most - J.Hradec
31 : 24
2 branek
07.05. [AP206]
Písek - Most
33 : 25
0 branek
30.04. [AP204]
Most - Poruba
33 : 25
1 branek
09.04. [AP176]
Olomouc - Most
31 : 22
2 branek
02.04. [AP175]
Most - Písek
37 : 30
1 branek
26.03. [AP163]
Trenčín - Most
30 : 22
1 branek
19.03. [AP160]
Most - Zlín
31 : 24
1 branek
12.03. [AP150]
Michalovce - Most
43 : 29
2 branek
05.03. [AP145]
Most - Partizánske
34 : 29
1 branek
02.03. [AP115]
Most - Poruba
38 : 28
2 branek
25.02. [AP137]
Bratislava - Most
23 : 28
5 branek
19.02. [AP130]
Most - J.Hradec
30 : 20
0 branek
12.02. [AP124]
Bánovce n.B. - Most
30 : 27
2 branek
29.01. [AP111]
Slavia - Most
38 : 28
1 branek
22.01. [AP100]
Most - Šaľa
31 : 27
2 branek
15.01. [AP098]
Veselí n.M. - Most
36 : 33
2 branek
08.01. [AP085]
Most - Olomouc
29 : 22
1 branek
20.11. [AP084]
Písek - Most
31 : 29
1 branek
13.11. [AP072]
Most - Trenčín
30 : 29
1 branek
07.11. [AP069]
Zlín - Most
29 : 21
0 branek
30.10. [AP059]
Most - Michalovce
24 : 40
0 branek
27.10. [AP054]
Partizánske - Most
30 : 26
4 branek
23.10. [AP046]
Most - Bratislava
24 : 30
1 branek
16.10. [AP039]
J.Hradec - Most
21 : 24
1 branek
09.10. [AP033]
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
6 branek
02.10. [AP024]
Poruba - Most
28 : 27
3 branek
18.09. [AP020]
Most - Slavia
24 : 40
2 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
video
online
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
video
online
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
video
online
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
video
online
Slavia - H. Brod
14 : 21
video
online
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
video
online
Písek B - H. Brod
12 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
video
online
Slavia - Písek B
19 : 14
video
online
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
36
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
12
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
10
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
12
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.