Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Šárka Němcová
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
6
Starty
2.liga žen Č
15.05. [AS127]
Tachov STD - Strakonice
18 : 24
0 branek
07.05. [AS126]
Strakonice - Pardubice
26 : 29
1 branek
30.04. [AS116]
S.Vršovice - Strakonice
29 : 23
0 branek
16.04. [AS113]
Strakonice - 1.HC Pardubice
27 : 29
0 branek
19.03. [AS094]
Most B - Strakonice
23 : 23
1 branek
26.02. [AS074]
Strakonice - J.Hradec STD
16 : 22
0 branek
19.02. [AS072]
Astra STD - Strakonice
17 : 22
0 branek
21.11. [AS060]
Pardubice - Strakonice
32 : 11
0 branek
13.11. [AS050]
Strakonice - S.Vršovice
15 : 24
0 branek
07.11. [AS047]
1.HC Pardubice - Strakonice
28 : 22
0 branek
24.10. [AS034]
Písek B - Strakonice
40 : 24
1 branek
16.10. [AS028]
Strakonice - Most B
16 : 15
0 branek
10.10. [AS021]
Ústí n.L. - Strakonice
26 : 17
0 branek
02.10. [AS017]
Strakonice - Milevsko
21 : 20
0 branek
Český pohár žen
05.09. [AY002]
Střešovice - Strakonice
25 : 10
1 branek
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
34 : 24
video
online
Olomouc - Písek
25 : 21
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
16
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
15
Kateřina Slováková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Slováková
HC Zlín
4
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
4
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Gajdorusová
HC Zlín
6
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Dominika Pravdová
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.