Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lenka Vidiečanová
Post
pravé křídlo
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1981
Výška
168 cm
Váha
58 kg
Počet startů
31
Počet branek
144
Starty
W.H.I.L.
21.05. [AP305]
Šaľa - Michalovce
22 : 27
4 branek
15.05. [AP304]
Michalovce - Šaľa
32 : 22
3 branek
14.05. [AP303]
Michalovce - Šaľa
35 : 25
2 branek
08.05. [AP300]
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
5 branek
07.05. [AP298]
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
3 branek
01.05. [AP296]
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
0 branek
30.04. [AP294]
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
0 branek
09.04. [AP178]
Trenčín - Šaľa
28 : 31
9 branek
02.04. [AP173]
Šaľa - Zlín
24 : 22
3 branek
26.03. [AP165]
Michalovce - Šaľa
29 : 25
3 branek
19.03. [AP158]
Šaľa - Partizánske
28 : 21
0 branek
26.02. [AP139]
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
4 branek
19.02. [AP128]
Šaľa - Poruba
32 : 28
7 branek
13.02. [AP126]
Slavia - Šaľa
31 : 23
2 branek
05.02. [AP113]
Šaľa - Olomouc
27 : 19
3 branek
29.01. [AP112]
Šaľa - Veselí n.M.
27 : 24
6 branek
22.01. [AP100]
Most - Šaľa
31 : 27
8 branek
15.01. [AP097]
Šaľa - Písek
31 : 31
2 branek
06.01. [AP087]
Šaľa - Trenčín
31 : 21
3 branek
17.11. [AP082]
Zlín - Šaľa
35 : 31
7 branek
13.11. [AP074]
Šaľa - Michalovce
33 : 31
5 branek
07.11. [AP067]
Partizánske - Šaľa
19 : 28
5 branek
30.10. [AP061]
Šaľa - Bratislava
19 : 18
2 branek
27.10. [AP052]
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
4 branek
23.10. [AP048]
Šaľa - Bánovce n.B.
37 : 36
8 branek
16.10. [AP037]
Poruba - Šaľa
33 : 35
11 branek
08.10. [AP035]
Šaľa - Slavia
23 : 29
4 branek
02.10. [AP022]
Olomouc - Šaľa
29 : 24
4 branek
18.09. [AP021]
Veselí n.M. - Šaľa
24 : 24
7 branek
11.09. [AP009]
Šaľa - Most
34 : 26
10 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
H. Brod - Liberec
21 : 14
video
online
H. Brod - Písek B
25 : 17
video
online
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
video
online
Písek B - Liberec
21 : 15
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.