Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martin Vaněk
Mateřský klub
Slavoj Děčín
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
8.5. 17:00
AH127
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
11.12. 15:00
AH062
Lovosice - Ml.Boleslav
28 : 18
4.12. 17:00
AH055
Liberec - Louny
31 : 28
17.10. 15:00
AH023
L.Vršovice - Rokycany
32 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
19.2. 13:00
AJ073
Lovosice - Č.Budějovice
36 : 29
11.12. 13:00
AJ062
Lovosice - Ml. Boleslav
35 : 28
17.10. 11:00
AJ020
S.Vršovice - Lovosice
23 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
17.4. 15:00
AL116
Úvaly - TJ košutka
25 : 24
17.10. 09:00
AL020
Vršovice B - Ústí n.L.
23 : 34
2.liga žen Č
5.3. 19:00
AS081
Most B - S.Vršovice
26 : 26
27.2. 17:00
AS078
Kobylisy B - Písek B
34 : 24
14.11. 17:00
AS054
Ústí n.L. - Most B
26 : 23
7.11. 17:00
AS046
Kobylisy B - Astra STD
30 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
14.11. 15:00
AW054
HK Spartak Ústí n.L. - Slavia
13 : 22
Společná regionální liga
17.4. 17:00
CR035
Sokol Úvaly - Slavia A
20 : 32
Severočeská liga muži
29.5. 12:00
MU-029
Děčín - Žatec
26 : 25
16.4. 15:00
MU-019
Varnsdorf - Žatec
28 : 28
26.9. 12:00
MU008
Děčín - Varnsdorf
18 : 15
11.9. 10:30
MU002
Česká Lípa - Děčín
23 : 15
Severočeská liga stžky
28.5. 13:20
3SD048
Mimoň - Most
15 : 16
28.5. 12:30
3SD047
TJ Sokol Bělá - Liberec
8 : 30
28.5. 10:45
3SD045
Liberec - Mimoň
20 : 10
28.5. 09:55
3SD032
Liberec - Most
23 : 3
15.5. 13:15
3SD044
TJ Sokol Bělá - Liberec
8 : 22
15.5. 12:15
3SD043
Mimoň - Most
13 : 11
15.5. 10:45
3SD041
Mimoň - Liberec
13 : 20
15.5. 09:45
3SD030
Liberec - Most
19 : 9
30.4. 14:40
3SD040
Liberec - Most
28 : 11
30.4. 12:20
3SD038
Most - Mimoň
18 : 9
30.4. 11:20
3SD037
TJ Sokol Bělá - Liberec
10 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR ženy 3-4 o umístění - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
video
online
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
video
online
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
video
online
Bratislava - Bánovce n.B.
22.5. 15:00
video
online
Bánovce n.B. - Bratislava
25.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.