Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 16:00
AC121
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
22 : 20
12.12. 17:00
AC064
Chodov B - Třeboň B
32 : 30
26.9. 17:00
AC001
Praha 4 - Ledeč n.S.
36 : 21
2.liga mužů SVČ
30.4. 10:00
AD122
Náchod "B" - Dukla jun.
29 : 34
10.4. 17:00
AD111
1.HC Pardubice - Dukla jun.
32 : 32
27.3. 17:00
AD098
1.HC Pardubice - Náchod "B"
30 : 23
20.3. 17:00
AD092
Jablonec - Chomutov
25 : 18
26.2. 10:00
AD082
Náchod "B" - Ml. Boleslav
31 : 28
12.2. 14:00
AD070
S.Vršovice - Chomutov
26 : 22
11.12. 17:00
AD061
TJ Sokol Bělá - Kolín
30 : 27
11.12. 10:00
AD065
Náchod "B" - Jablonec
17 : 24
4.12. 18:00
AD060
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
22 : 22
28.11. 17:00
AD052
1.HC Pardubice - Jablonec
26 : 28
27.11. 10:00
AD051
Ústí n.L. - Most
38 : 30
13.11. 17:00
AD039
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 19
16.10. 17:00
AD024
Jablonec - Most
24 : 24
2.10. 10:00
AD010
Náchod "B" - Chomutov
25 : 26
2.liga mužů JM
21.11. 17:00
AE043
H.Brod - Ivančice
24 : 23
1.liga starších dorostenců
5.12. 15:00
AG059
Jičín - Ostrava
34 : 22
24.10. 15:00
AG026
Jičín - Karviná
36 : 31
13.10. 20:00
AG015
Jičín - Zubří
38 : 24
2.10. 15:00
AG010
Náchod - Jičín
21 : 29
2.liga starších dorostenců Č
6.3. 13:00
AH085
Chrudim - Liberec
25 : 34
4.12. 16:00
AH060
Ml.Boleslav - HC Plzeň
28 : 21
28.11. 11:00
AH052
Chrudim - TJ Kutná Hora
26 : 31
14.11. 12:00
AH041
Chrudim - Louny
24 : 22
6.11. 15:00
AH031
Liberec - Chodov
31 : 21
25.9. 17:30
AH005
Ml.Boleslav - Chrudim
33 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:30
AJ122
Náchod - Dukla
28 : 41
26.2. 12:30
AJ082
Náchod - Ml. Boleslav
34 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR1-4 ženy-semifinále - výsledky
video
online
Zlín - Veselí n.M.
23 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
30 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
26 : 21
video
online
Zlín - Veselí n.M.
24 : 22
video
online
Olomouc - Slavia
33 : 36
video
online
Veselí n.M. - Zlín
17 : 14
video
online
Olomouc - Slavia
8.5. 10:30
video
online
Veselí n.M. - Zlín
27 : 20
video
online
Zlín - Veselí n.M.
28 : 39
video
online
Slavia - Olomouc
11.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.