Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 15:00
AE121
Bohunice - H.Brod
31 : 27
5.12. 17:00
AE060
Juliánov - Zlín
26 : 34
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2.liga starších dorostenců M
12.12. 14:00
AI065
Hranice - Olomouc
50 : 21
1.liga mladších dorostenců M
26.2. 15:00
AK079
Brno - Karviná
20 : 40
12.12. 12:30
AK065
Hranice - Karviná
15 : 37
16.10. 15:00
AK019
Brno - N.Veselí
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
3.4. 16:00
AM104
Sokolnice - Rožnov
23 : 37
13.2. 08:30
AM068
Bystřice p.H. - STM Olomouc
21 : 24
2.10. 09:00
AM012
Velké Meziříčí - STM Olomouc
25 : 17
26.9. 16:00
AM003
Sokolnice - HK Ivančice
20 : 24
2.liga žen M
7.5. 15:00
AT124
Měnín - Bohunice
12 : 33
16.4. 15:00
AT111
Měnín - Kunovice
10 : 42
10.4. 11:45
AT105
Veselí B - Karviná
27 : 26
2.4. 15:00
AT098
Měnín - Olomouc
9 : 33
12.3. 17:00
AT090
Bohunice - Veselí B
25 : 29
2.10. 13:00
AT016
V. Meziříčí - Olomouc
26 : 30
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 10:00
AX105
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
13.11. 11:00
AX049
V. Meziříčí - Zlín
24 : 37
23.10. 15:00
AX036
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
2.10. 11:00
AX016
V. Meziříčí - Poruba
35 : 30
Jihomoravská liga mužů
1.5. 17:00
LA046
Bohunice B - V. Meziříčí B
30 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
3.4. 14:30
LF139
Sokolnice - Bohunice
23 : 41
Jihomoravská liga ml. žáků
3.4. 13:00
LH139
Sokolnice - Bohunice
5 : 17
3.4. 13:00
LH139
Sokolnice - Bohunice
7 : 8
Středomoravská liga muži
26.9. 10:30
OA019
Senice - SK Velká Bystřice B
22 : 16
Divize starších žaček
16.4. 13:00
OM012
Měnín - Kunovice
7 : 21
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
26.9. 09:00
OB010
Senice - V. Bystřice
23 : 6
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
26.9. 09:00
OF013
Senice na Hané - V. Bystřice
3 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.