Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
15.5. 13:00
AB078
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
3.4. 10:30
AB107
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
27.2. 10:30
AB081
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
28.11. 16:30
AB052
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
2.10. 17:00
AB012
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
26.9. 17:00
AB002
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
2.liga mužů SM
22.4. 19:00
AF103
Přerov "B" - Napajedla
29 : 30
19.2. 18:00
AF074
Paskov - Polanka
21 : 28
13.2. 17:00
AF068
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
12.12. 17:00
AF063
Polanka - Napajedla
32 : 20
5.12. 16:00
AF056
Trnávka - Holešov
34 : 29
21.11. 17:00
AF044
Zubří jun. - V. Bystřice
34 : 22
1.liga starších dorostenců
30.4. 16:00
AG123
Kopřivnice - Karviná
27 : 32
26.3. 09:00
AG097
Kopřivnice - Bohunice
38 : 23
20.2. 15:00
AG078
Karviná - Dukla
41 : 39
13.2. 15:00
AG068
Zubří - Karviná
23 : 38
8.12. 19:00
AG062
Ostrava - Frýdek-Místek
25 : 25
28.11. 14:30
AG052
N.Veselí - Karviná
27 : 29
21.11. 15:00
AG044
Zubří - Kopřivnice
17 : 26
2.liga starších dorostenců M
7.5. 11:30
AI128
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
2.10. 15:00
AI012
Litovel - Olomouc
41 : 28
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 14:00
AK123
Kopřivnice - Karviná
20 : 15
26.3. 11:00
AK097
Kopřivnice - Brno
39 : 21
13.2. 13:00
AK068
Zubří - Karviná
28 : 25
8.12. 17:00
AK062
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 24
21.11. 13:00
AK044
Zubří - Kopřivnice
30 : 30
2.liga mladších dorostenců M
20.3. 12:45
AM079
Kostelec n.H. - STM Olomouc
21 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.