Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
16.4. 19:00
AC117
Třeboň B - Písek
35 : 27
10.4. 10:30
AC109
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
31 : 19
3.4. 19:30
AC106
Praha 4 - Písek
24 : 19
26.3. 18:00
AC098
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 21
20.3. 10:30
AC095
Sez. Ústí - Písek
21 : 22
18.2. 20:15
AC075
Bohemians - Chodov B
28 : 20
11.12. 18:00
AC063
Strakonice - Rokycany
39 : 27
7.11. 10:30
AC032
Sez. Ústí - Strakonice
20 : 18
5.11. 18:30
AC034
Praha 4 - Talent Plzeň B
35 : 28
25.9. 19:00
AC003
Třeboň B - Sez. Ústí
20 : 21
2.liga mužů SVČ
30.4. 17:00
AD126
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
23 : 15
26.2. 10:45
AD083
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
36 : 14
25.11. 19:30
AD053
S.Vršovice - Dukla jun.
23 : 29
21.11. 18:00
AD048
Chomutov - Ml. Boleslav
35 : 21
3.10. 17:00
AD008
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
27 : 20
2.liga mužů JM
13.2. 15:00
AE067
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 33
1.liga starších dorostenců
16.4. 15:00
AG117
Třeboň - Ostrava
29 : 25
13.11. 16:00
AG037
Jičín - Bohunice
26 : 21
25.9. 15:00
AG003
Třeboň - Náchod
29 : 25
2.liga starších dorostenců Č
3.4. 15:00
AH106
L.Vršovice - Lovosice
21 : 22
23.10. 14:00
AH027
Ml.Boleslav - L.Vršovice
28 : 22
10.10. 12:00
AH013
TJ Kutná Hora - Liberec
26 : 37
1.liga mladších dorostenců Č
26.3. 16:15
AJ098
Strakonice - Náchod
30 : 31
11.12. 16:15
AJ063
Strakonice - Jičín
24 : 28
4.12. 10:30
AJ057
Kobylisy - S.Vršovice
27 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 13:00
AL117
Třeboň - Ústí n.L.
20 : 23
1.4. 17:45
AL106
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN034
Písek - Košutka
32 : 23
5.9. 17:00
AN009
Bohemians - Kolín
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
22.1. 14:30
AO099
Košutka - F.-Místek A
17 : 30
Další
Kalendář
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.