Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR dívek
Finále
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
16.4. 19:00
AC117
Třeboň B - Písek
35 : 27
10.4. 10:30
AC109
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
31 : 19
3.4. 19:30
AC106
Praha 4 - Písek
24 : 19
26.3. 18:00
AC098
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 21
20.3. 10:30
AC095
Sez. Ústí - Písek
21 : 22
18.2. 20:15
AC075
Bohemians - Chodov B
28 : 20
11.12. 18:00
AC063
Strakonice - Rokycany
39 : 27
7.11. 10:30
AC032
Sez. Ústí - Strakonice
20 : 18
5.11. 18:30
AC034
Praha 4 - Talent Plzeň B
35 : 28
25.9. 19:00
AC003
Třeboň B - Sez. Ústí
20 : 21
2.liga mužů SVČ
30.4. 17:00
AD126
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
23 : 15
26.2. 10:45
AD083
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
36 : 14
25.11. 19:30
AD053
S.Vršovice - Dukla jun.
23 : 29
21.11. 18:00
AD048
Chomutov - Ml. Boleslav
35 : 21
3.10. 17:00
AD008
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
27 : 20
2.liga mužů JM
13.2. 15:00
AE067
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 33
1.liga starších dorostenců
16.4. 15:00
AG117
Třeboň - Ostrava
29 : 25
13.11. 16:00
AG037
Jičín - Bohunice
26 : 21
25.9. 15:00
AG003
Třeboň - Náchod
29 : 25
2.liga starších dorostenců Č
3.4. 15:00
AH106
L.Vršovice - Lovosice
21 : 22
23.10. 14:00
AH027
Ml.Boleslav - L.Vršovice
28 : 22
10.10. 12:00
AH013
TJ Kutná Hora - Liberec
26 : 37
1.liga mladších dorostenců Č
26.3. 16:15
AJ098
Strakonice - Náchod
30 : 31
11.12. 16:15
AJ063
Strakonice - Jičín
24 : 28
4.12. 10:30
AJ057
Kobylisy - S.Vršovice
27 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 13:00
AL117
Třeboň - Ústí n.L.
20 : 23
1.4. 17:45
AL106
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN034
Písek - Košutka
32 : 23
5.9. 17:00
AN009
Bohemians - Kolín
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
22.1. 14:30
AO099
Košutka - F.-Místek A
17 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
video
online
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
video
online
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
video
online
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
video
online
Slavia - H. Brod
14 : 21
video
online
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
video
online
Písek B - H. Brod
12 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
video
online
Slavia - Písek B
19 : 14
video
online
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
36
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
12
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
10
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
12
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.