Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
16.4. 19:00
AC117
Třeboň B - Písek
35 : 27
10.4. 10:30
AC109
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
31 : 19
3.4. 19:30
AC106
Praha 4 - Písek
24 : 19
26.3. 18:00
AC098
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 21
20.3. 10:30
AC095
Sez. Ústí - Písek
21 : 22
18.2. 20:15
AC075
Bohemians - Chodov B
28 : 20
11.12. 18:00
AC063
Strakonice - Rokycany
39 : 27
7.11. 10:30
AC032
Sez. Ústí - Strakonice
20 : 18
5.11. 18:30
AC034
Praha 4 - Talent Plzeň B
35 : 28
25.9. 19:00
AC003
Třeboň B - Sez. Ústí
20 : 21
2.liga mužů SVČ
30.4. 17:00
AD126
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
23 : 15
26.2. 10:45
AD083
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
36 : 14
25.11. 19:30
AD053
S.Vršovice - Dukla jun.
23 : 29
21.11. 18:00
AD048
Chomutov - Ml. Boleslav
35 : 21
3.10. 17:00
AD008
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
27 : 20
2.liga mužů JM
13.2. 15:00
AE067
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 33
1.liga starších dorostenců
16.4. 15:00
AG117
Třeboň - Ostrava
29 : 25
13.11. 16:00
AG037
Jičín - Bohunice
26 : 21
25.9. 15:00
AG003
Třeboň - Náchod
29 : 25
2.liga starších dorostenců Č
3.4. 15:00
AH106
L.Vršovice - Lovosice
21 : 22
23.10. 14:00
AH027
Ml.Boleslav - L.Vršovice
28 : 22
10.10. 12:00
AH013
TJ Kutná Hora - Liberec
26 : 37
1.liga mladších dorostenců Č
26.3. 16:15
AJ098
Strakonice - Náchod
30 : 31
11.12. 16:15
AJ063
Strakonice - Jičín
24 : 28
4.12. 10:30
AJ057
Kobylisy - S.Vršovice
27 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 13:00
AL117
Třeboň - Ústí n.L.
20 : 23
1.4. 17:45
AL106
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN034
Písek - Košutka
32 : 23
5.9. 17:00
AN009
Bohemians - Kolín
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
22.1. 14:30
AO099
Košutka - F.-Místek A
17 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Slavia j.
28 : 35
video
online
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
video
online
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc j.
30 : 26
video
online
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
video
online
Č.Budějovice - Astra
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia j.
22
19
2
1
670 : 563
40
2
Zlín j.
22
15
3
4
641 : 485
33
3
Otrokovice
22
13
2
7
620 : 570
28
4
Olomouc j.
22
12
1
9
624 : 610
25
5
SVŠ Plzeň A
22
11
1
10
520 : 536
23
6
H.Brod
22
8
4
10
571 : 584
20
7
HC Plzeň
22
9
1
12
503 : 533
19
8
Kobylisy
22
9
0
13
547 : 545
18
9
Liberec
22
9
0
13
557 : 611
18
10
Poruba B
22
7
2
13
586 : 626
16
11
Astra
22
5
4
13
489 : 577
14
12
Č.Budějovice
22
4
2
16
523 : 611
10
Tabulka střelců
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
154
Karolína Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
143
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice
48
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
44
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc jun.
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dagmar Kalčíková
DHK Lokomotiva Liberec
48
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
46
Pavla Vrbková
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.