Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 15:00
AH119
L.Vršovice - Chodov
31 : 31
3.4. 12:00
AH105
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
20 : 25
20.3. 15:00
AH093
L.Vršovice - Ml.Boleslav
27 : 23
9.10. 15:00
AH018
Lovosice - Chrudim
30 : 15
26.9. 12:00
AH002
TJ Kutná Hora - Louny
20 : 44
1.liga mladších dorostenců Č
20.3. 10:30
AJ092
Kobylisy - Jičín
23 : 28
9.10. 13:00
AJ018
Lovosice - Strakonice
27 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
9.4. 11:00
AL112
Ústí n.L. - Jablonec
22 : 22
Žákovská liga starších žáků
16.4. 14:00
AO186
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
16.4. 11:30
AO184
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
16.4. 10:30
AO183
Talent A - Lovosice A
19 : 16
16.4. 08:00
AO181
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
2.liga žen Č
3.10. 17:00
AS013
Kobylisy B - Tachov STD
34 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
1.5. 11:30
AW118
Kobylisy - J.Hradec
39 : 20
12.3. 10:30
AW086
Háje - HC Plzeň
17 : 20
31.10. 10:30
AW040
Háje - Písek
12 : 27
Přebor Prahy žen
12.6. 17:00
BB082
Turnov - Háje
18 : 19
6.5. 19:45
BB059
Turnov - Praha 4
27 : 11
15.4. 18:15
BB048
Turnov - Kobylisy II C
31 : 29
5.11. 19:45
BB017
Turnov - Střešovice
17 : 20
15.10. 18:15
BB035
Turnov - Mělník
33 : 13
Společná regionální liga
17.4. 17:00
CR033
L.Vršovice A - Zruč n.S.
27 : 18
Oblastní přebor - muži
21.5. 18:00
IA023
Ž. Brod - D.Králové B
19 : 27
Severočeská liga muži
14.5. 10:30
MU-025
Česká Lípa - Varnsdorf
22 : 13
9.4. 09:00
MU-021
Chemička "B" - Liberec
19 : 22
Severočeská liga stž
10.10. 14:15
SH5208
Lovosice B - Louny
9 : 15
10.10. 13:30
SH5207
Liberec - Tygři UL
16 : 10
10.10. 12:45
SH5206
Jablonec - Lovosice B
18 : 11
10.10. 11:15
SH5204
Liberec - Lovosice B
23 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
35 : 25
video
online
Michalovce - Šaľa
32 : 22
video
online
Šaľa - Michalovce
22 : 27
video
online
Šaľa - Michalovce
22.5. 11:00
video
online
Michalovce - Šaľa
25.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.