Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.3.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 11:30
AH126
HC Plzeň - Ml.Boleslav
28 : 22
20.2. 10:45
AH074
HC Plzeň - Chrudim
25 : 18
28.11. 10:30
AH050
HC Plzeň - Rokycany
27 : 16
2.liga mladších dorostenců Č
24.10. 15:00
AL026
Úvaly - Jablonec
27 : 20
2.liga žen Č
12.9. 17:00
AS002
Kobylisy B - Most B
27 : 17
1.liga mladších dorostenek Č
20.2. 09:00
AW070
HC Plzeň - S.Vršovice
27 : 21
Společná regionální liga
24.10. 17:00
CR028
Sokol Úvaly - Libčice n. Vlt.
13 : 26
ZČ liga muži
5.6. 17:00
A87
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
22.5. 18:15
A76
TJ Loko Plzeň - Bolevec "B"
20 : 25
8.5. 18:00
A68
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy
19 : 19
10.4. 18:00
A53 - 18.ZŠ
Bolevec "B" - Sokolov
39 : 23
2.4. 17:00
A50
Šťáhlavy - Košutka B
23 : 16
29.5. 15:00
A83
Třemošná - Starý Plzenec "A"
20 : 27
ZČ liga starší žáci
5.6. 17:00
D58
Košutka - HC Plzeň
12 : 25
1.6. 16:30
D60
VŠ Plzeň - Talent B
25 : 11
26.5. 16:30
D57
HC Plzeň - Talent A
12 : 30
12.5. 16:30
D50
HC Plzeň - Talent B
21 : 15
10.5. 17:45
D47
Talent B - Talent A
14 : 46
20.4. 17:45
D37
Košutka - Talent A
13 : 22
5.4. 17:45
D32
Talent A - Talent B
42 : 14
25.10. 16:00
D023
VŠ Plzeň - HC Plzeň
27 : 14
30.9. 18:00
D015
Talent B - VŠ Plzeň
7 : 29
1.1. 00:00
D010
Košutka - Talent B
23 : 13
ZČ liga mladší žáci
4.5. 17:00
M43
VŠ Plzeň - Talent A
2 : 38
28.4. 16:30
M44
HC Plzeň - Talent B
4 : 17
2.4. 16:00
M30
Šťáhlavy - Talent B
13 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
34 : 24
video
online
Olomouc - Písek
25 : 21
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
16
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
15
Kateřina Slováková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Slováková
HC Zlín
4
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
4
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Gajdorusová
HC Zlín
6
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Dominika Pravdová
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.