Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
20.3. 15:00
AH093
L.Vršovice - Ml.Boleslav
27 : 23
13.2. 15:00
AH067
L.Vršovice - Liberec
26 : 26
12.12. 15:00
AH057
Chodov - TJ Kutná Hora
44 : 21
11.12. 14:30
AH061
HC Plzeň - Liberec
23 : 34
28.11. 10:30
AH050
HC Plzeň - Rokycany
27 : 16
3.10. 12:00
AH008
Chrudim - HC Plzeň
14 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
20.3. 10:30
AJ092
Kobylisy - Jičín
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
26.2. 14:30
AL080
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 18
24.10. 15:00
AL026
Úvaly - Jablonec
27 : 20
6.10. 17:30
AL037
Úvaly - Ledeč n.S.
30 : 13
3.10. 14:30
AL008
Chrudim - TJ košutka
25 : 18
28.9. 17:00
AL048
Úvaly - D.Králové
24 : 26
2.liga žen Č
17.4. 11:00
AS110
Milevsko - Most B
20 : 29
9.4. 17:00
AS107
Most B - J.Hradec STD
16 : 23
5.3. 17:00
AS082
Ústí n.L. - Pardubice
16 : 25
7.11. 15:00
AS043
Tachov STD - Ústí n.L.
21 : 29
30.10. 15:00
AS041
J.Hradec STD - Most B
13 : 23
10.10. 17:00
AS021
Ústí n.L. - Strakonice
26 : 17
1.liga mladších dorostenek Č
5.3. 15:00
AW082
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
27 : 28
30.10. 13:00
AW041
J.Hradec - Slavia
13 : 30
16.10. 10:30
AW029
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
20 : 20
10.10. 15:00
AW021
HK Spartak Ústí n.L. - H.Brod
17 : 29
Přebor Prahy mužů
18.4. 20:00
BA052
L.Vršovice B - Praha 4 "C"
25 : 10
21.11. 20:00
BA012
Čambavamba - Sorry HáK
36 : 25
1.11. 20:45
BA022
Sparta - Praha 4 "B"
19 : 34
31.10. 19:30
BA028
Čambavamba - Všenory
30 : 24
11.10. 19:15
BA035
Slavia B - S.Vršovice B
35 : 20
4.10. 20:45
BA029
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 25
27.9. 20:45
BA025
Praha 4 "C" - Slavia B
16 : 33
13.9. 20:45
BA007
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
22 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
34 : 24
video
online
Olomouc - Písek
25 : 21
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
16
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
15
Kateřina Slováková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Slováková
HC Zlín
4
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
4
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Gajdorusová
HC Zlín
6
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Dominika Pravdová
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.