Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
David Turczyk
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.2. 15:00
AE080
V. Meziříčí - Prostějov
40 : 28
1.liga mladších dorostenců M
20.11. 16:00
AK043
Brno - Hranice
22 : 32
2.liga mladších dorostenců M
8.5. 16:00
AM130
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
26.2. 13:00
AM080
Velké Meziříčí - Sokolnice
30 : 19
20.2. 16:00
AM077
Sokolnice - Bystřice p.H.
24 : 35
10.10. 16:00
AM014
Sokolnice - Velké Meziříčí
16 : 41
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:30
AO080
Ostrava A - Rožnov p/R
25 : 19
22.1. 13:50
AO078
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
22.1. 12:10
AO076
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
22.1. 10:30
AO074
Rožnov p/R - Zruč n.S.
12 : 24
22.1. 08:50
AO072
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
2.liga žen M
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - HSK Vlčnov
42 : 21
26.3. 14:30
AT084
Měnín - HSK Vlčnov
19 : 48
13.11. 15:00
AT052
Měnín - Veselí B
11 : 43
18.9. 15:00
AT008
Měnín - Karviná
8 : 52
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 11:00
AX128
V. Meziříčí - Vlčnov
31 : 27
30.4. 15:00
AX117
Bohunice - Vlčnov
33 : 14
Jihomoravská liga mužů
28.5. 17:00
LA068
V. Meziříčí B - D. Cerekev
21 : 22
14.5. 15:00
LA057
V. Meziříčí B - Nové Bránice
30 : 26
Divize mužů
3.6. 18:00
LB031
Juliánov B - Bystřice n.P.
18 : 31
22.5. 11:00
LB044
Hostěrádky - SK Kuřim C
38 : 18
3.4. 11:00
LB038
SHC Maloměřice B - Bystřice n.P.
24 : 20
20.11. 18:30
LB023
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
30 : 26
16.10. 13:00
LB010
Juliánov B - Brno B
29 : 38
3.10. 11:00
LB006
Bystřice n.P. - SK Kuřim C
28 : 12
12.9. 15:30
LB029
SK Kuřim C - Hostěrádky
32 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
15.6. 17:00
LF113
Sokolnice - Juliánov
3 : 35
12.6. 12:30
LF103
SHC Maloměřice - Bohunice
20 : 64
5.6. 12:30
LF096
HK KP Brno - D. Cerekev
45 : 23
28.5. 15:00
LF107
V. Meziříčí - Nové Bránice
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.