Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lukáš Veselý
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 17:00
AH079
Liberec - TJ Kutná Hora
46 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 17:00
AJ127
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
17.4. 10:30
AJ118
Kobylisy - Strakonice
24 : 25
7.11. 12:30
AJ031
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
3.10. 11:00
AJ009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 09:00
AL009
Vršovice B - D.Králové
16 : 35
15.9. 17:30
AL059
Úvaly - Ústí n.L.
15 : 14
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:40
AO069
Dukla 6 - Strakonice A
19 : 20
23.1. 14:00
AO067
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
23.1. 12:20
AO065
Dukla 6 - Lovosice A
16 : 20
23.1. 10:40
AO063
Lovosice A - Strakonice A
14 : 20
23.1. 09:00
AO061
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 13:30
AOA015
Talent A - Karviná A
21 : 12
5.6. 10:30
AOA012
Talent A - Jablonec
19 : 11
4.6. 15:45
AOA008
Zubří A - Karviná A
21 : 19
4.6. 13:45
AOA006
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
4.6. 08:30
AOA001
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
2.liga žen Č
2.4. 15:00
AS098
J.Hradec STD - Ústí n.L.
20 : 18
6.3. 15:00
AS079
Tachov STD - Kobylisy B
23 : 26
12.2. 18:30
AS063
J.Hradec STD - S.Vršovice
18 : 18
30.10. 16:15
AS039
Strakonice - Kobylisy B
20 : 18
24.10. 15:00
AS031
Tachov STD - Milevsko
24 : 19
16.10. 15:00
AS030
J.Hradec STD - Milevsko
21 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
2.4. 13:00
AW098
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
18 : 15
12.2. 16:30
AW063
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 28
14.11. 15:00
AW051
Háje - SVŠ Plzeň
22 : 16
16.10. 13:00
AW030
J.Hradec - HC Plzeň
13 : 33
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 18:00
WX002
H.Brod - Zlín
27 : 31
Jihočeský přebor mladších žáků
7.5. 15:00
HB049
Č.Budějovice - Milevsko
11 : 19
7.5. 11:00
HB048
Č.Budějovice - Strakonice
2 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
video
online
Pardubice - Háje
24 : 22
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
video
online
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
video
online
Písek - Slavia
25 : 16
video
online
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
0
2
668 : 399
40
2
H.Brod
22
19
0
3
656 : 505
38
3
HC Plzeň
22
17
1
4
603 : 452
35
4
Slavia
22
11
3
8
552 : 474
25
5
Pardubice
22
12
0
10
514 : 556
24
6
SVŠ Plzeň
22
11
1
10
497 : 475
23
7
Kobylisy
22
10
2
10
550 : 521
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
594 : 555
21
9
HK Spartak Ústí n.L.
22
5
1
16
397 : 594
11
10
Háje
22
4
2
16
409 : 541
10
11
KF Ledeč n. S.
22
4
1
17
458 : 595
9
12
J.Hradec
22
2
2
18
381 : 612
6
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
196
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
189
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Kociánová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
39
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Anna Balcarová
HC Háje
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
52
Anna Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
30
Markéta Zrzavecká
HK Spartak Ústí n.L.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.