Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lukáš Veselý
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 17:00
AH079
Liberec - TJ Kutná Hora
46 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 17:00
AJ127
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
17.4. 10:30
AJ118
Kobylisy - Strakonice
24 : 25
7.11. 12:30
AJ031
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
3.10. 11:00
AJ009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 09:00
AL009
Vršovice B - D.Králové
16 : 35
15.9. 17:30
AL059
Úvaly - Ústí n.L.
15 : 14
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:40
AO069
Dukla 6 - Strakonice A
19 : 20
23.1. 14:00
AO067
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
23.1. 12:20
AO065
Dukla 6 - Lovosice A
16 : 20
23.1. 10:40
AO063
Lovosice A - Strakonice A
14 : 20
23.1. 09:00
AO061
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 13:30
AOA015
Talent A - Karviná A
21 : 12
5.6. 10:30
AOA012
Talent A - Jablonec
19 : 11
4.6. 15:45
AOA008
Zubří A - Karviná A
21 : 19
4.6. 13:45
AOA006
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
4.6. 08:30
AOA001
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
2.liga žen Č
2.4. 15:00
AS098
J.Hradec STD - Ústí n.L.
20 : 18
6.3. 15:00
AS079
Tachov STD - Kobylisy B
23 : 26
12.2. 18:30
AS063
J.Hradec STD - S.Vršovice
18 : 18
30.10. 16:15
AS039
Strakonice - Kobylisy B
20 : 18
24.10. 15:00
AS031
Tachov STD - Milevsko
24 : 19
16.10. 15:00
AS030
J.Hradec STD - Milevsko
21 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
2.4. 13:00
AW098
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
18 : 15
12.2. 16:30
AW063
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 28
14.11. 15:00
AW051
Háje - SVŠ Plzeň
22 : 16
16.10. 13:00
AW030
J.Hradec - HC Plzeň
13 : 33
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 18:00
WX002
H.Brod - Zlín
27 : 31
Jihočeský přebor mladších žáků
7.5. 15:00
HB049
Č.Budějovice - Milevsko
11 : 19
7.5. 11:00
HB048
Č.Budějovice - Strakonice
2 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Slavia j.
28 : 35
video
online
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
video
online
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc j.
30 : 26
video
online
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
video
online
Č.Budějovice - Astra
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia j.
22
19
2
1
670 : 563
40
2
Zlín j.
22
15
3
4
641 : 485
33
3
Otrokovice
22
13
2
7
620 : 570
28
4
Olomouc j.
22
12
1
9
624 : 610
25
5
SVŠ Plzeň A
22
11
1
10
520 : 536
23
6
H.Brod
22
8
4
10
571 : 584
20
7
HC Plzeň
22
9
1
12
503 : 533
19
8
Kobylisy
22
9
0
13
547 : 545
18
9
Liberec
22
9
0
13
557 : 611
18
10
Poruba B
22
7
2
13
586 : 626
16
11
Astra
22
5
4
13
489 : 577
14
12
Č.Budějovice
22
4
2
16
523 : 611
10
Tabulka střelců
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
154
Karolína Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
143
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice
48
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
44
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc jun.
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dagmar Kalčíková
DHK Lokomotiva Liberec
48
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
46
Pavla Vrbková
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.