Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.4. 17:00
AC119
Praha 4 - Chodov B
34 : 23
9.4. 17:00
AC114
Bohemians - Rokycany
26 : 24
3.4. 10:30
AC108
Sez. Ústí - Chodov B
26 : 21
4.12. 18:00
AC056
Praha 4 - Sez. Ústí
19 : 19
28.11. 17:00
AC051
Písek - Třeboň B
33 : 26
24.10. 19:00
AC027
Bohemians - Praha 4
23 : 29
10.10. 17:00
AC018
Písek - Strakonice
25 : 21
3.10. 10:30
AC010
Sez. Ústí - Rokycany
31 : 17
26.9. 16:30
AC002
Bolevec - VŠ Plzeň
18 : 23
2.liga mužů SVČ
7.5. 15:00
AD128
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
19.3. 14:00
AD096
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
29 : 26
21.11. 17:00
AD047
Most - TJ Sokol Bělá
23 : 16
14.11. 17:00
AD037
Chomutov - Kolín
20 : 27
9.10. 18:00
AD016
Ml. Boleslav - Náchod "B"
31 : 17
2.liga starších dorostenců Č
7.5. 13:00
AH128
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
1.liga mladších dorostenců Č
7.5. 11:00
AJ128
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
19.3. 12:00
AJ096
S.Vršovice - Strakonice
21 : 25
9.10. 16:00
AJ016
Ml. Boleslav - Náchod
17 : 40
2.liga mladších dorostenců Č
19.3. 10:00
AL096
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
1.liga žen
7.11. 15:00
AR045
Liberec - Olomouc j.
25 : 35
2.liga žen Č
19.2. 10:00
AS067
Tachov STD - Písek B
26 : 17
29.1. 17:00
AS066
Most B - Písek B
19 : 25
16.10. 17:00
AS027
Pardubice - Písek B
41 : 17
16.10. 13:30
AS025
1.HC Pardubice - Tachov STD
29 : 22
10.10. 15:00
AS023
Písek B - S.Vršovice
25 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 15:10
AW027
Pardubice - Písek
24 : 30
Žákovská liga starších žaček
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
26.3. 14:50
AZ112
Zora Olomouc - Slavia
15 : 10
26.3. 13:10
AZ110
Liberec - Zora Olomouc
16 : 28
26.3. 11:30
AZ108
Veselí n.M. - Zora Olomouc
8 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR1-4 ženy-semifinále - výsledky
video
online
Zlín - Veselí n.M.
23 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
30 : 22
video
online
Slavia - Olomouc
26 : 21
video
online
Zlín - Veselí n.M.
24 : 22
video
online
Olomouc - Slavia
33 : 36
video
online
Veselí n.M. - Zlín
17 : 14
video
online
Olomouc - Slavia
8.5. 10:30
video
online
Veselí n.M. - Zlín
27 : 20
video
online
Zlín - Veselí n.M.
28 : 39
video
online
Slavia - Olomouc
11.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.