Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Ondřej Neuvirth
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
14.11. 12:00
AH041
Chrudim - Louny
24 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
4.12. 10:30
AJ057
Kobylisy - S.Vršovice
27 : 22
10.10. 14:00
AJ013
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
12.2. 11:00
AL071
Chrudim - D.Králové
20 : 21
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
2.liga žen Č
17.4. 16:40
AS114
Pardubice - S.Vršovice
29 : 16
21.11. 16:50
AS060
Pardubice - Strakonice
32 : 11
21.11. 15:00
AS058
1.HC Pardubice - J.Hradec STD
19 : 19
23.10. 17:00
AS036
1.HC Pardubice - S.Vršovice
23 : 37
2.10. 17:00
AS016
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 20
2.10. 13:30
AS014
1.HC Pardubice - Písek B
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 15:00
AW114
Pardubice - S.Vršovice
27 : 24
9.4. 11:00
AW103
KF Ledeč n. S. - S.Vršovice
32 : 16
21.11. 18:30
AW060
Pardubice - H.Brod
18 : 31
9.10. 11:00
AW019
KF Ledeč n. S. - J.Hradec
21 : 20
2.10. 15:10
AW016
Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
27 : 17
Žákovská liga starších žaček
5.3. 17:30
AZ094
Liberec - Zora Olomouc
9 : 21
5.3. 16:50
AZ093
Písek B - Karviná
12 : 10
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:15
AZ087
Písek B - Liberec
18 : 15
5.3. 11:30
AZ084
Kobylisy II - Liberec
21 : 13
5.3. 10:10
AZ082
Liberec - Karviná
15 : 11
Oblastní přebor - muži
5.6. 10:30
IA030
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
14.5. 14:00
IA021
Turnov - D.Králové B
14 : 24
7.11. 11:00
IA010
1.HC Pardubice "B" - Turnov
17 : 20
16.10. 11:00
IA005
D.Králové B - Turnov
32 : 21
12.9. 11:15
IA002
1.HC Pardubice "B" - Ž. Brod
21 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
4.6. 10:00
IC031
D.Králové - Jičín
16 : 25
22.5. 09:30
IC027
D.Králové - Náchod
40 : 10
14.5. 13:00
IC025
Turnov - D.Králové
12 : 52
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.