Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Blanický
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
16.4. 15:30
AC115
Ledeč n.S. - Bohemians
30 : 19
9.4. 18:00
AC111
Strakonice - Praha 4
28 : 30
2.liga mužů SVČ
16.4. 10:30
AD115
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
6.3. 17:00
AD089
Chomutov - Dukla jun.
26 : 40
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 16:15
AJ111
Strakonice - Dukla
25 : 37
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 13:00
AL115
Ledeč n.S. - D.Králové
21 : 38
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN036
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
17.9. 20:15
AN035
Bohemians - Chodov
29 : 26
Žákovská liga starších žáků
13.2. 10:00
AO108
N. Veselí - Zlín
22 : 22
2.liga žen Č
26.2. 00:00
AS077
1.HC Pardubice - Most B
14 : 19
26.2. 00:00
AS075
Pardubice - Milevsko
35 : 8
1.liga mladších dorostenek Č
26.2. 00:00
AW075
Pardubice - HC Plzeň
21 : 23
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 17:30
WX001
Písek - Olomouc
21 : 22
Žákovská liga starších žaček
22.1. 16:50
AZ020
Zlín "A" - S.Vršovice
27 : 8
22.1. 16:00
AZ019
Hlučín - Slavia
12 : 18
22.1. 13:30
AZ016
Slavia - Velké Meziříčí
22 : 8
22.1. 12:40
AZ015
Hlučín - Zlín "A"
10 : 21
22.1. 11:00
AZ013
Zlín "A" - Slavia
12 : 12
Přebor Prahy mužů
12.6. 18:00
BA085
L.Vršovice B - Sparta
19 : 25
Přebor Prahy žen
19.4. 18:30
BB051
Astra B - Střešovice
18 : 17
2.11. 20:30
BB022
S.Vršovice B - Astra C
17 : 19
12.10. 20:15
BB031
S.Vršovice B - Astra B
19 : 21
7.9. 20:15
BB004
S.Vršovice B - Radlice
17 : 10
Přebor Prahy starších žákyň
19.4. 17:00
BD038
Astra - Háje
17 : 23
14.10. 19:00
BD026
S.Vršovice - Háje
15 : 13
12.10. 17:30
BD027
Astra - Slavia
11 : 17
30.9. 19:00
BD014
S.Vršovice - Slavia
13 : 19
Přebor Prahy mladších žákyň
20.4. 17:00
BF016
Háje - Kobylisy II A
35 : 10
Společná regionální liga
17.10. 17:00
CR023
L.Vršovice A - Wendy Mělník
26 : 26
12.9. 17:00
CR003
Slavia A - Sokol Úvaly
37 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR ženy 3-4 o umístění - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
video
online
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
video
online
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
video
online
Bratislava - Bánovce n.B.
22.5. 15:00
video
online
Bánovce n.B. - Bratislava
25.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.