Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Blanický
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
16.4. 15:30
AC115
Ledeč n.S. - Bohemians
30 : 19
9.4. 18:00
AC111
Strakonice - Praha 4
28 : 30
2.liga mužů SVČ
16.4. 10:30
AD115
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
6.3. 17:00
AD089
Chomutov - Dukla jun.
26 : 40
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 16:15
AJ111
Strakonice - Dukla
25 : 37
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 13:00
AL115
Ledeč n.S. - D.Králové
21 : 38
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN036
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
17.9. 20:15
AN035
Bohemians - Chodov
29 : 26
Žákovská liga starších žáků
13.2. 10:00
AO108
N. Veselí - Zlín
22 : 22
2.liga žen Č
26.2. 00:00
AS077
1.HC Pardubice - Most B
14 : 19
26.2. 00:00
AS075
Pardubice - Milevsko
35 : 8
1.liga mladších dorostenek Č
26.2. 00:00
AW075
Pardubice - HC Plzeň
21 : 23
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 17:30
WX001
Písek - Olomouc
21 : 22
Žákovská liga starších žaček
22.1. 16:50
AZ020
Zlín "A" - S.Vršovice
27 : 8
22.1. 16:00
AZ019
Hlučín - Slavia
12 : 18
22.1. 13:30
AZ016
Slavia - Velké Meziříčí
22 : 8
22.1. 12:40
AZ015
Hlučín - Zlín "A"
10 : 21
22.1. 11:00
AZ013
Zlín "A" - Slavia
12 : 12
Přebor Prahy mužů
12.6. 18:00
BA085
L.Vršovice B - Sparta
19 : 25
Přebor Prahy žen
19.4. 18:30
BB051
Astra B - Střešovice
18 : 17
2.11. 20:30
BB022
S.Vršovice B - Astra C
17 : 19
12.10. 20:15
BB031
S.Vršovice B - Astra B
19 : 21
7.9. 20:15
BB004
S.Vršovice B - Radlice
17 : 10
Přebor Prahy starších žákyň
19.4. 17:00
BD038
Astra - Háje
17 : 23
14.10. 19:00
BD026
S.Vršovice - Háje
15 : 13
12.10. 17:30
BD027
Astra - Slavia
11 : 17
30.9. 19:00
BD014
S.Vršovice - Slavia
13 : 19
Přebor Prahy mladších žákyň
20.4. 17:00
BF016
Háje - Kobylisy II A
35 : 10
Společná regionální liga
17.10. 17:00
CR023
L.Vršovice A - Wendy Mělník
26 : 26
12.9. 17:00
CR003
Slavia A - Sokol Úvaly
37 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice B - Měnín
14.5. 00:00
video
online
Veselí B - Olomouc
19 : 24
video
online
V. Meziříčí - HSK Vlčnov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
14
11
1
2
423 : 318
23
2
V. Meziříčí
14
11
0
3
448 : 312
22
3
Olomouc
14
9
1
4
404 : 292
19
4
Veselí B
14
9
0
5
426 : 323
18
5
Karviná
14
7
0
7
419 : 327
14
6
Bohunice
14
5
0
9
390 : 384
10
7
HSK Vlčnov
14
3
0
11
334 : 411
6
8
Otrokovice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
Měnín
14
0
0
14
152 : 629
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
141
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
102
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
46
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
33
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
26
Lucie Zavadilová
SK UP Olomouc
24
Marika Mlýnková
HSK Bánov-Vlčnov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.