Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jan Opata
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.10.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.4. 17:00
AC119
Praha 4 - Chodov B
34 : 23
9.4. 17:00
AC114
Bohemians - Rokycany
26 : 24
3.4. 10:30
AC108
Sez. Ústí - Chodov B
26 : 21
5.3. 18:00
AC085
Strakonice - Ledeč n.S.
39 : 35
28.11. 17:00
AC051
Písek - Třeboň B
33 : 26
24.10. 19:00
AC027
Bohemians - Praha 4
23 : 29
10.10. 17:00
AC018
Písek - Strakonice
25 : 21
3.10. 10:30
AC010
Sez. Ústí - Rokycany
31 : 17
26.9. 16:30
AC002
Bolevec - VŠ Plzeň
18 : 23
2.liga mužů SVČ
7.5. 15:00
AD128
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
19.3. 14:00
AD096
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
29 : 26
21.11. 17:00
AD047
Most - TJ Sokol Bělá
23 : 16
14.11. 17:00
AD037
Chomutov - Kolín
20 : 27
2.liga starších dorostenců Č
7.5. 13:00
AH128
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
1.liga mladších dorostenců Č
7.5. 11:00
AJ128
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
19.3. 12:00
AJ096
S.Vršovice - Strakonice
21 : 25
5.3. 16:15
AJ085
Strakonice - Č.Budějovice
34 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
19.3. 10:00
AL096
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
1.liga žen
7.11. 15:00
AR045
Liberec - Olomouc j.
25 : 35
2.liga žen Č
19.2. 10:00
AS067
Tachov STD - Písek B
26 : 17
29.1. 17:00
AS066
Most B - Písek B
19 : 25
16.10. 17:00
AS027
Pardubice - Písek B
41 : 17
16.10. 13:30
AS025
1.HC Pardubice - Tachov STD
29 : 22
10.10. 15:00
AS023
Písek B - S.Vršovice
25 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 15:10
AW027
Pardubice - Písek
24 : 30
Žákovská liga starších žaček
17.4. 14:00
AZ119
Slavia - Zlín "A"
15 : 22
17.4. 12:30
AZ118
VŠ Plzeň - Slavia
11 : 11
17.4. 11:30
AZ117
Zlín "A" - Kobylisy II
13 : 17
17.4. 10:00
AZ116
Zlín "A" - VŠ Plzeň
13 : 17
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Slavia
22 : 31
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.