Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jan Opata
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.10.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.4. 17:00
AC119
Praha 4 - Chodov B
34 : 23
9.4. 17:00
AC114
Bohemians - Rokycany
26 : 24
3.4. 10:30
AC108
Sez. Ústí - Chodov B
26 : 21
5.3. 18:00
AC085
Strakonice - Ledeč n.S.
39 : 35
28.11. 17:00
AC051
Písek - Třeboň B
33 : 26
24.10. 19:00
AC027
Bohemians - Praha 4
23 : 29
10.10. 17:00
AC018
Písek - Strakonice
25 : 21
3.10. 10:30
AC010
Sez. Ústí - Rokycany
31 : 17
26.9. 16:30
AC002
Bolevec - VŠ Plzeň
18 : 23
2.liga mužů SVČ
7.5. 15:00
AD128
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
19.3. 14:00
AD096
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
29 : 26
21.11. 17:00
AD047
Most - TJ Sokol Bělá
23 : 16
14.11. 17:00
AD037
Chomutov - Kolín
20 : 27
2.liga starších dorostenců Č
7.5. 13:00
AH128
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
1.liga mladších dorostenců Č
7.5. 11:00
AJ128
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
19.3. 12:00
AJ096
S.Vršovice - Strakonice
21 : 25
5.3. 16:15
AJ085
Strakonice - Č.Budějovice
34 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
19.3. 10:00
AL096
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
1.liga žen
7.11. 15:00
AR045
Liberec - Olomouc j.
25 : 35
2.liga žen Č
19.2. 10:00
AS067
Tachov STD - Písek B
26 : 17
29.1. 17:00
AS066
Most B - Písek B
19 : 25
16.10. 17:00
AS027
Pardubice - Písek B
41 : 17
16.10. 13:30
AS025
1.HC Pardubice - Tachov STD
29 : 22
10.10. 15:00
AS023
Písek B - S.Vršovice
25 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 15:10
AW027
Pardubice - Písek
24 : 30
Žákovská liga starších žaček
17.4. 14:00
AZ119
Slavia - Zlín "A"
15 : 22
17.4. 12:30
AZ118
VŠ Plzeň - Slavia
11 : 11
17.4. 11:30
AZ117
Zlín "A" - Kobylisy II
13 : 17
17.4. 10:00
AZ116
Zlín "A" - VŠ Plzeň
13 : 17
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
10 : 0 k.
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
27 : 21
video
online
Písek - Slavia
23 : 22
video
online
Kobylisy - Poruba
18 : 26
video
online
S.Vršovice - Olomouc
18 : 41
video
online
Č.Budějovice - Spartak Třebíč
27 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
22
18
0
4
647 : 527
36
2
Slavia
22
17
1
4
651 : 493
35
3
Písek
22
16
1
5
658 : 517
33
4
Zlín
22
16
0
6
660 : 491
32
5
Olomouc
22
16
0
6
675 : 517
32
6
Poruba
22
11
2
9
567 : 519
24
7
HC Plzeň
22
10
0
12
532 : 571
20
8
S.Vršovice
22
9
0
13
538 : 630
18
9
SVŠ Plzeň
22
8
0
14
529 : 589
16
10
Spartak Třebíč
22
3
0
19
536 : 688
6
11
Č.Budějovice
22
4
0
18
455 : 713
6
12
Kobylisy
22
2
0
20
475 : 668
4
Tabulka střelců
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
188
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
154
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
41
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
35
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
36
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
34
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.