Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
26.3. 13:00
AI101
Rožnov p/R - Olomouc
29 : 24
13.11. 15:00
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
42 : 28
30.10. 14:00
AI016
Rožnov p/R - Hranice
24 : 31
2.liga mladších dorostenců M
26.3. 14:30
AM101
Rožnov - STM Olomouc
30 : 29
13.11. 11:00
AM038
Rožnov - Sokolnice
41 : 10
Žákovská liga starších žáků
5.3. 17:20
AO154
Karviná A - Dukla 6
29 : 8
5.3. 16:40
AO153
Strakonice A - Zlín
15 : 11
5.3. 13:20
AO148
Zlín - Ostrava A
12 : 25
5.3. 12:40
AO147
Strakonice A - Karviná A
10 : 27
5.3. 09:20
AO142
Karviná A - Zlín
23 : 6
12.2. 14:00
AO123
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12.2. 11:30
AO121
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
12.2. 09:00
AO119
Karviná A - Strakonice A
24 : 10
11.12. 17:20
AO030
Jičín - Úvaly
15 : 7
11.12. 16:40
AO029
Ostrava A - Košutka
23 : 9
11.12. 14:00
AO025
Úvaly - Ostrava A
5 : 19
11.12. 11:20
AO021
Košutka - Úvaly
18 : 7
11.12. 10:40
AO020
Lovosice A - Jičín
18 : 9
2.liga žen M
15.5. 13:00
AT126
Karviná - V. Meziříčí
26 : 34
30.4. 18:00
AT087
Karviná - Olomouc
22 : 25
2.4. 16:30
AT100
Karviná - Kunovice
32 : 28
31.10. 17:30
AT039
Karviná - Veselí B
20 : 25
1.liga mladších dorostenek M
15.5. 11:00
AX126
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
9.3. 17:00
AX087
Karviná - Poruba
20 : 30
26.2. 19:00
AX074
Karviná - Olomouc
14 : 31
31.10. 15:30
AX039
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
18.9. 15:00
AX009
Zábřeh - V. Meziříčí
32 : 24
Český pohár žen
28.9. 09:30
AY015
Karviná - Zlín j.
18 : 28
SML Muži
10.10. 10:30
NA042
Třinec - Krmelín
13 : 22
11.9. 15:00
NA013
Krnov - Třinec
16 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.