Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR dívek
Finále
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 17:00
AH079
Liberec - TJ Kutná Hora
46 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 17:00
AJ127
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
17.4. 10:30
AJ118
Kobylisy - Strakonice
24 : 25
7.11. 12:30
AJ031
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
3.10. 11:00
AJ009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 09:00
AL009
Vršovice B - D.Králové
16 : 35
15.9. 17:30
AL059
Úvaly - Ústí n.L.
15 : 14
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:40
AO069
Dukla 6 - Strakonice A
19 : 20
23.1. 14:00
AO067
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
23.1. 12:20
AO065
Dukla 6 - Lovosice A
16 : 20
23.1. 10:40
AO063
Lovosice A - Strakonice A
14 : 20
23.1. 09:00
AO061
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 13:30
AOA015
Talent A - Karviná A
21 : 12
5.6. 10:30
AOA012
Talent A - Jablonec
19 : 11
4.6. 15:45
AOA008
Zubří A - Karviná A
21 : 19
4.6. 13:45
AOA006
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
4.6. 08:30
AOA001
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
2.liga žen Č
2.4. 15:00
AS098
J.Hradec STD - Ústí n.L.
20 : 18
6.3. 15:00
AS079
Tachov STD - Kobylisy B
23 : 26
12.2. 18:30
AS063
J.Hradec STD - S.Vršovice
18 : 18
30.10. 16:15
AS039
Strakonice - Kobylisy B
20 : 18
24.10. 15:00
AS031
Tachov STD - Milevsko
24 : 19
16.10. 15:00
AS030
J.Hradec STD - Milevsko
21 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
2.4. 13:00
AW098
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
18 : 15
12.2. 16:30
AW063
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 28
14.11. 15:00
AW051
Háje - SVŠ Plzeň
22 : 16
16.10. 13:00
AW030
J.Hradec - HC Plzeň
13 : 33
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 18:00
WX002
H.Brod - Zlín
27 : 31
Jihočeský přebor mladších žáků
7.5. 15:00
HB049
Č.Budějovice - Milevsko
11 : 19
7.5. 11:00
HB048
Č.Budějovice - Strakonice
2 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
video
online
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
video
online
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
video
online
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
video
online
Slavia - H. Brod
14 : 21
video
online
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
video
online
Písek B - H. Brod
12 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
video
online
Slavia - Písek B
19 : 14
video
online
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
36
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
12
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
10
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
12
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.