Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaroslav Dostál
Mateřský klub
Slavia Hradec Králové
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.3. 15:30
AC091
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
6.3. 17:00
AC088
Bohemians - VŠ Plzeň
24 : 25
21.11. 17:30
AC045
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
1.HC Pardubice - Most
36 : 10
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
2.4. 10:00
AD108
Náchod "B" - S.Vršovice
17 : 22
19.3. 10:30
AD091
Kolín - Most
22 : 21
19.2. 17:00
AD074
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
2.10. 10:30
AD007
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
2.liga mužů JM
16.4. 17:00
AE115
H.Brod - Juliánov
29 : 24
16.10. 17:00
AE019
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
1.liga starších dorostenců
4.12. 14:00
AG056
Dukla - Náchod
24 : 24
13.10. 20:00
AG015
Jičín - Zubří
38 : 24
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
12.12. 12:00
AH063
Chrudim - Rokycany
15 : 34
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ114
Ml. Boleslav - Jičín
22 : 34
2.4. 12:30
AJ108
Náchod - S.Vršovice
37 : 28
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
1.5. 14:45
AL124
Chrudim - Třeboň
23 : 20
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
12.12. 14:30
AL063
Chrudim - Úvaly
22 : 22
6.11. 15:00
AL035
Jablonec - D.Králové
23 : 26
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
2.liga žen Č
30.10. 16:50
AS038
Pardubice - 1.HC Pardubice
41 : 23
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 15:00
AW038
Pardubice - SVŠ Plzeň
20 : 18
23.10. 11:00
AW031
KF Ledeč n. S. - HC Plzeň
18 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
video
online
Pardubice - Háje
24 : 22
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
video
online
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
video
online
Písek - Slavia
25 : 16
video
online
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
0
2
668 : 399
40
2
H.Brod
22
19
0
3
656 : 505
38
3
HC Plzeň
22
17
1
4
603 : 452
35
4
Slavia
22
11
3
8
552 : 474
25
5
Pardubice
22
12
0
10
514 : 556
24
6
SVŠ Plzeň
22
11
1
10
497 : 475
23
7
Kobylisy
22
10
2
10
550 : 521
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
594 : 555
21
9
HK Spartak Ústí n.L.
22
5
1
16
397 : 594
11
10
Háje
22
4
2
16
409 : 541
10
11
KF Ledeč n. S.
22
4
1
17
458 : 595
9
12
J.Hradec
22
2
2
18
381 : 612
6
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
196
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
189
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Kociánová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
39
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Anna Balcarová
HC Háje
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
52
Anna Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
30
Markéta Zrzavecká
HK Spartak Ústí n.L.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.