Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Gabriela Říhová
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.4.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 12:00
AH123
TJ Kutná Hora - Chodov
24 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
2.4. 10:30
AJ105
Kobylisy - Talent Plzeň
18 : 30
13.2. 17:00
AJ067
Č.Budějovice - Dukla
28 : 37
5.12. 12:30
AJ055
Č.Budějovice - Louny
31 : 39
20.11. 18:00
AJ046
Kobylisy - Lovosice
25 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
17.10. 14:00
AL023
Zruč n.S. - Úvaly
29 : 20
2.liga žen Č
7.5. 15:00
AS124
J.Hradec STD - 1.HC Pardubice
39 : 16
16.4. 16:15
AS113
Strakonice - 1.HC Pardubice
27 : 29
20.3. 11:00
AS096
Milevsko - J.Hradec STD
17 : 22
5.3. 15:00
AS084
J.Hradec STD - Astra STD
33 : 16
13.11. 15:00
AS052
J.Hradec STD - Kobylisy B
15 : 17
31.10. 11:00
AS042
Milevsko - Ústí n.L.
27 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
7.5. 13:00
AW124
J.Hradec - SVŠ Plzeň
15 : 25
5.3. 13:00
AW084
J.Hradec - Háje
16 : 15
26.2. 19:00
AW073
Háje - KF Ledeč n. S.
19 : 21
13.11. 13:00
AW052
J.Hradec - Kobylisy
15 : 29
Společná regionální liga
1.5. 10:30
CR039
Kutná Hora - Sokol Úvaly
25 : 18
17.10. 00:00
CR021
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
21 : 23
Jihočeský přebor mladších žákyň
23.10. 14:00
HE026
Písek - J.Hradec
11 : 2
Jihočeský přebor starších žákyň
23.10. 10:00
HF022
Písek B - J.Hradec B
19 : 14
2.10. 11:30
HF014
Písek B - Č.Budějovice
24 : 5
2.10. 09:30
HF013
Písek A - Č.Budějovice
27 : 1
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice B - Měnín
14.5. 00:00
video
online
Veselí B - Olomouc
19 : 24
video
online
V. Meziříčí - HSK Vlčnov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
14
11
1
2
423 : 318
23
2
V. Meziříčí
14
11
0
3
448 : 312
22
3
Olomouc
14
9
1
4
404 : 292
19
4
Veselí B
14
9
0
5
426 : 323
18
5
Karviná
14
7
0
7
419 : 327
14
6
Bohunice
14
5
0
9
390 : 384
10
7
HSK Vlčnov
14
3
0
11
334 : 411
6
8
Otrokovice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
Měnín
14
0
0
14
152 : 629
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
141
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
102
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
46
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
33
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
26
Lucie Zavadilová
SK UP Olomouc
24
Marika Mlýnková
HSK Bánov-Vlčnov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.