Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
1.6. 19:00
AA192
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
20.5. 18:00
AA156
Plzeň - Dukla
29 : 30
23.4. 17:00
AA172
Brno - Kopřivnice
40 : 31
18.3. 19:00
AA121
Jičín - Přerov
37 : 24
19.2. 18:00
AA107
Jičín - Karviná
28 : 28
11.2. 18:00
AA102
Plzeň - Třeboň
41 : 19
11.12. 16:30
AA087
Dukla - Kopřivnice
34 : 24
10.11. 18:00
AA055
Přerov - Jičín
29 : 27
16.10. 17:00
AA042
Lovosice - Kopřivnice
33 : 24
13.10. 18:00
AA036
Třeboň - Plzeň
25 : 31
9.10. 17:00
AA027
Brno - Frýdek-Místek
35 : 33
25.9. 19:00
AA015
Plzeň - Jičín
26 : 23
19.9. 10:30
AA008
Karviná - Dukla
30 : 20
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
26.3. 17:00
AB100
Košutka - Litovel
24 : 23
5.12. 17:00
AB059
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
21.11. 17:00
AB048
Jičín "B" - Dvůr Králové
30 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
21.11. 15:00
AJ048
Jičín - Ml. Boleslav
43 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL128
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
26.3. 15:00
AL100
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP310
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
11.5. 17:00
AP207
Most - J.Hradec
31 : 24
30.4. 17:30
AP293
Michalovce - Bratislava
32 : 21
2.4. 18:00
AP169
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
22.1. 17:00
AP100
Most - Šaľa
31 : 27
13.11. 15:00
AP071
Písek - Olomouc
24 : 23
6.11. 17:30
AP064
Olomouc - Bánovce n.B.
30 : 28
27.10. 18:00
AP052
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.