Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.10. 10:30
AB019
Kostelec n.H. - N.Veselí
31 : 30
2.liga mužů JM
30.4. 10:30
AE122
Ivančice - V. Meziříčí
21 : 17
16.4. 15:00
AE119
V. Meziříčí - Hustopeče
24 : 32
2.4. 15:00
AE104
Prostějov - Juliánov
31 : 29
5.3. 15:00
AE090
Prostějov - SK Kuřim
28 : 25
26.2. 17:00
AE082
Ivančice - Juliánov
32 : 27
4.12. 15:00
AE058
Prostějov - Sokolnice
30 : 27
7.11. 15:00
AE035
SK Kuřim - Juliánov
37 : 30
26.9. 14:00
AE006
Zlín - Telnice
47 : 35
2.liga mužů SM
27.3. 11:00
AF102
Napajedla - Havířov
33 : 28
20.3. 10:30
AF095
Holešov - Vsetín
32 : 25
21.11. 11:00
AF048
Napajedla - L.Zubří
34 : 30
9.10. 17:00
AF015
Napajedla - Zubří jun.
39 : 29
1.liga starších dorostenců
26.2. 11:00
AG079
Bohunice - Karviná
18 : 32
2.liga starších dorostenců M
2.4. 13:00
AI104
Prostějov - Rožnov p/R
27 : 36
5.3. 13:00
AI090
Prostějov - Olomouc
32 : 30
4.12. 13:00
AI058
Prostějov - Polanka
25 : 29
3.10. 11:00
AI010
Maloměřice - Hranice
22 : 35
26.9. 12:00
AI006
Zlín - Vsetín
38 : 32
1.liga mladších dorostenců M
2.4. 17:00
AK104
Prostějov - Frýdek-Místek
29 : 35
5.3. 17:00
AK090
Prostějov - Karviná
25 : 44
4.12. 17:00
AK058
Prostějov - N.Veselí
39 : 40
3.10. 09:00
AK010
Maloměřice - Hranice
31 : 30
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
2.liga mladších dorostenců M
30.4. 09:00
AM122
HK Ivančice - Velké Meziříčí
27 : 26
16.4. 09:00
AM119
Velké Meziříčí - V. Bystřice
24 : 27
27.3. 09:00
AM102
Napajedla - Sokolnice
23 : 24
26.2. 15:00
AM082
HK Ivančice - Rožnov
30 : 41
21.11. 09:00
AM048
Napajedla - Rožnov
18 : 38
9.10. 15:00
AM015
Napajedla - Bystřice p.H.
17 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.