Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lukáš Králík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
10.4. 14:00
AI109
Hranice - Přerov
47 : 15
3.4. 11:45
AI107
Luhačovice - Polanka
28 : 35
13.2. 14:00
AI069
Hranice - Prostějov
59 : 26
12.12. 11:45
AI066
Luhačovice - Litovel
30 : 40
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 12:30
AK109
Hranice - Brno
43 : 25
13.2. 12:30
AK069
Hranice - Prostějov
36 : 28
2.liga žen M
20.3. 17:00
AT095
Olomouc - HSK Vlčnov
40 : 16
12.2. 11:15
AT062
HSK Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 29
24.10. 17:00
AT032
Olomouc - Měnín
44 : 5
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
Středomoravská liga muži
7.5. 17:00
OA102
U.Hradiště - Tatran Litovel B
24 : 30
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 12:30
OJ028
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
16.4. 11:30
OJ010
Zlín - Olomouc
18 : 18
Divize starší žáci
5.6. 10:30
OK028
Napajedla - Senice
30 : 18
Středomoravská liga starších žaček
4.6. 10:00
OL030
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
Divize starších žaček
1.5. 16:15
OM014
Zlín "B" - Měnín
27 : 1
30.4. 10:45
OM015
Hodonín - Žeravice
26 : 30
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON028
Zlín - Prostějov
19 : 11
16.4. 10:15
ON010
Zlín - Olomouc
14 : 17
Divize mladších žáků
5.6. 09:30
OR028
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
22.5. 09:30
OR024
U.Hradiště - Bystřice pod Hostýnem
16 : 16
7.5. 15:15
OR017
U.Hradiště - Velká Bystřice B
17 : 13
1.5. 14:00
OR013
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
Středomoravská liga mladších žaček
1.5. 15:00
OS014
Zlín - Zora Olomouc
7 : 11
30.4. 09:30
OS015
Hodonín - Žeravice
24 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.