Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michaela Koutná
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 15:00
AH112
Lovosice - TJ Kutná Hora
37 : 20
11.12. 15:00
AH062
Lovosice - Ml.Boleslav
28 : 18
17.10. 15:00
AH023
L.Vršovice - Rokycany
32 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 13:00
AJ112
Lovosice - Kobylisy
28 : 23
19.2. 13:00
AJ073
Lovosice - Č.Budějovice
36 : 29
11.12. 13:00
AJ062
Lovosice - Ml. Boleslav
35 : 28
17.10. 11:00
AJ020
S.Vršovice - Lovosice
23 : 34
10.10. 14:00
AJ013
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
17.4. 15:00
AL116
Úvaly - TJ košutka
25 : 24
17.10. 09:00
AL020
Vršovice B - Ústí n.L.
23 : 34
2.liga žen Č
27.2. 17:00
AS078
Kobylisy B - Písek B
34 : 24
14.11. 17:00
AS054
Ústí n.L. - Most B
26 : 23
7.11. 17:00
AS046
Kobylisy B - Astra STD
30 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
14.11. 15:00
AW054
HK Spartak Ústí n.L. - Slavia
13 : 22
Přebor Prahy žen
10.5. 20:15
BB064
S.Vršovice B - Háje
10 : 20
21.4. 18:15
BB052
Praha 4 - Radlice
14 : 25
Přebor Prahy mladších žáků
25.5. 18:00
BE048
Dukla 6 - S.Vršovice
18 : 9
Společná regionální liga
17.4. 17:00
CR035
Sokol Úvaly - Slavia A
20 : 32
Severočeská liga – mladší žáci
7.5. 14:50
7MF048
Dukla 6 - Most
9 : 7
7.5. 14:00
7MF047
Lovosice B - Louny
12 : 14
7.5. 12:20
7MF045
Louny - Most
5 : 13
7.5. 11:30
7MF044
Lovosice B - Dukla 6
4 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
34 : 24
video
online
Olomouc - Písek
25 : 21
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
16
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
15
Kateřina Slováková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Slováková
HC Zlín
4
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
4
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Gajdorusová
HC Zlín
6
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Dominika Pravdová
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.