Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
základní
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
8.5. 17:00
AC132
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
30.4. 18:00
AC124
Strakonice - Třeboň B
42 : 27
17.4. 16:00
AC120
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
23 : 22
6.3. 17:00
AC090
Třeboň B - Bolevec
39 : 20
5.3. 18:00
AC085
Strakonice - Ledeč n.S.
39 : 35
5.12. 17:00
AC058
Třeboň B - Strakonice
30 : 33
28.11. 10:30
AC054
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
25 : 15
7.11. 16:30
AC035
Bolevec - Bohemians
20 : 25
24.10. 16:30
AC025
Třeboň B - Ledeč n.S.
40 : 24
17.10. 18:30
AC023
Praha 4 - Rokycany
34 : 21
2.10. 18:00
AC008
Strakonice - Talent Plzeň B
30 : 31
1.liga starších dorostenců
6.3. 15:00
AG090
Třeboň - Karviná
29 : 37
5.12. 15:00
AG058
Třeboň - N.Veselí
29 : 31
24.10. 14:30
AG025
Třeboň - Bohunice
34 : 32
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 16:15
AJ085
Strakonice - Č.Budějovice
34 : 25
2.10. 14:30
AJ008
Strakonice - Talent Plzeň
33 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
6.3. 13:00
AL090
Třeboň - Jablonec
26 : 28
5.12. 13:00
AL058
Třeboň - Chrudim
29 : 28
20.10. 18:00
AL025
Třeboň - Ledeč n.S.
31 : 26
Český pohár mužů
5.9. 18:00
AN007
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 28
Žákovská liga starších žáků
27.3. 16:30
AO174
HK KP Brno - Ostrava A
21 : 19
27.3. 15:40
AO173
Jablonec - Strakonice A
21 : 11
27.3. 14:50
AO172
Dukla 6 - HK KP Brno
18 : 25
27.3. 13:10
AO170
Strakonice A - Dukla 6
20 : 11
27.3. 12:20
AO169
Jablonec - HK KP Brno
19 : 11
27.3. 10:40
AO167
HK KP Brno - Strakonice A
20 : 21
27.3. 09:50
AO166
Dukla 6 - Jablonec
10 : 11
23.1. 16:30
AO070
Lovosice A - Č.Budějovice A
33 : 17
23.1. 14:50
AO068
Talent A - Lovosice A
25 : 17
23.1. 13:10
AO066
Strakonice A - Talent A
11 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
video
online
V. Meziříčí - Vlčnov
31 : 27
video
online
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
video
online
Zlín - Karviná
37 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc
27 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
20
0
0
669 : 380
40
2
Zlín
20
17
1
2
636 : 432
33
3
Bohunice
20
14
2
4
566 : 496
30
4
Otrokovice
20
13
1
6
579 : 480
27
5
V. Meziříčí
20
9
0
11
532 : 575
18
6
Vlčnov
20
7
1
12
510 : 561
15
7
Veselí n.M.
20
8
1
11
441 : 458
15
8
Poruba
20
7
1
12
544 : 551
15
9
Zábřeh
20
6
2
12
480 : 527
14
10
Karviná
20
4
1
15
408 : 546
9
11
Kunovice
20
0
0
20
256 : 615
0
Tabulka střelců
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
254
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
206
Anna Pudichová
Sokol Poruba
174
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Knagová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
57
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
56
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adriana Vystrčilová
HSK Bánov-Vlčnov
44
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice
36
Andrea Kolková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.